product-image
Naproxen 200 mg 10 tabletek
3.55 zł
product-logo

Naproxen 200 mg 10 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(2)


Producent
Aflofarm
ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice
Pojemność
10szt
Postać


Dostępny

3.55 zł

Skład

substancja czynna naproksen 200mg.

Działanie

przeciwbólowe, przeciwzapalne.

Wskazania

jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych, napadach dny, bolesnym miesiączkowaniu oraz w zaburzeniach mięśniowo-szkieletowych.

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na naproksen, kwas acetylosalicylowy oraz na inne leki z grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ), czynna choroba wrzodowa żołądka i/lub dwunastnicy, krwawienia z przewodu pokarmowego, skaza krwotoczna, ciężka niewydolność nerek (klirens kreatyniny mniejszy niż 20 ml/min ), III trymestr ciąży.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

jako lek przeciwbólowy i przeciwzapalny w chorobach reumatoidalnych, napadach dny, bolesnym miesiączkowaniu oraz w zaburzeniach mięśniowo-szkieletowych.

Działanie

przeciwbólowe, przeciwzapalne.

Kluczowy składnik

naproksen

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Anna
ocena ocena ocena ocena ocena
Lek bardzo dobry i niedrogi nawet na rwę kulszowa działa .

Gosia
ocena ocena ocena ocena ocena
Naproxen to bardzo dobry lek. Stosuję go najczęściej przy silnych bólach miesiączkowych. Wiem z opinii innych, że ma również bardzo dobre działanie przeciwzapalne. W waptece jego cena jest najniższa. Bardzo mi pomoga w krytycznych sytuacjach. Polecam!

Pola oznaczone * są wymagane

Zasady ochrony danych osobowych

Dlaczego my?

why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.