Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 2

Adres


Pojemność 25szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Lagosa na wątrobę 150 mg 25 tabletek Skład

Substancja czynna:  240,0 mg suchego ekstraktu z ostropestu plamistego (Frukt. Cardui mariae) odpowiadającego 150 mg sylimaryny w przeliczeniu na sylibinę.

Substancje pomocnicze: laktoza jednowodna, celuloza mikrokrystaliczna, krzemionka koloidalna bezwodna, kroskarmeloza sodowa typ A, Powidon K 30, talk, magnezu stearynian, długołańcuchowe glicerydy częściowe, szelak, sacharoza, wapnia węglan, guma akacjowa suszona rozpyłowo, skrobia kukurydziana, tytanu dwutlenek, Makrogol 6000, glicerol 85%, Polisorbat 80, wosk Montana glikolowy.

Nie zawiera glutenu.
Zawiera laktozę.

Lagosa na wątrobę 150 mg 25 tabletek Wskazania

Lagosa – lek na wątrobę zawierający maksymalną dawkę czystej sylimaryny. To lek, który chroni, odtruwa i regeneruje wątrobę. Stosuje się go, gdy wątroba zostanie uszkodzona w związku z przyjmowaniem:
- leków,
- substancji toksycznych,
- alkoholu.

Lagosa na wątrobę 150 mg 25 tabletek Działanie

Stosowanie Lagosy znacząco poprawia jakość życia, ma ona pozytywny wpływ na nudności i redukuje dyskomfort po spożyciu alkoholu. Jej skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.

Lagosa na wątrobę 150 mg 25 tabletek Przeciwwskazania

Nie stosować przy nadwrażliwości na substancje czynne lub pomocnicze zawarte w produkcie. Nie zaleca się stosowania u dzieci do 12 lat. Lek zawiera laktozę, jeśli stwierdzono wcześniej u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem leku 

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Lagosa – lek na wątrobę zawierający maksymalną dawkę czystej sylimaryny. To lek, który chroni, odtruwa i regeneruje wątrobę. Stosuje się go, gdy wątroba zostanie uszkodzona w związku z przyjmowaniem:- leków,- substancji toksycznych,- alkoholu.

Działanie

Stosowanie Lagosy znacząco poprawia jakość życia, ma ona pozytywny wpływ na nudności i redukuje dyskomfort po spożyciu alkoholu. Jej skuteczność jest potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi.

Kluczowy składnik

ostropest plamisty

Rejestracja

lek

Dawid
Lekarza zalecił mi stosowanie tego leku i jak najbardziej mogę go polecić. Super produkt w przystępnej cenie.

Zofia
Wcześniej stosowałam zamiennik ale wyniki nie poprawiały się. Lek Lagosa został polecony mi przez lekarza ze względu na stan zapalny wątroby. Ma on dobre opinie wśród pacjentów. Lagosa lek chroni wątrobę i pobudza ją do regeneracji. Polecam, czuję się świetnie, moje wyniki są dużo lepsze. Niska cena, na każdą kieszeń.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.