KALLOS KJMN Maska do włosów z keratyną 1000 ml

Producent Kallos Cosmetics
Pojemność 1000ml
Postać leku Maska
Dostępna ilość
100% Complete

Wskazania

Kallos Maska do włosów z keratyną 1000 ml (Keratin) to kremowy produkt, który przeznaczony jest do włosów suchych, zniszczonych i często poddawanych zabiegom chemicznym. Produkt zawiera keratynę, która wnika w strukturę włosów i odżywia je. Maska idealnie nawilża i regeneruje włosy, nie obciążając ich. Produkt zabezpiecza włosy podczas suszenia i prostowania. 
 

Dawkowanie

nałożyć maskę na wcześniej umyte włosy, pozostawić na 5 minut, dokładnie spłukać. 

Opinie o KALLOS KJMN Maska do włosów z keratyną 1000 ml

Anfissa

To co usłyszałam o tej masce to prawda, przyzwoita cena, efekt jak najbardziej zadowalający, włosy stają się gładkie, miękkie i delikatne, łatwo się rozczesują.,

Anfissa

To co usłyszałam o tej masce to prawda, przyzwoita cena, efekt jak najbardziej zadowalający, włosy stają się gładkie, miękkie i delikatne, łatwo się rozczesują.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili KALLOS KJMN Maska do włosów z keratyną 1000 ml kupili także:

Sanprobi IBS probiotyk 20 kapsułek

Sanprobi IBS to jedyny suplement zawierający unikalny szczep bakterii Lactobacillus plantarum 299v, który wykazuje oporność na działanie kwasu solnego i żółci. Szczep ten charakteryzuje także zdolność do przylegania i zasiedlania nabłonka jelitowego oraz produkcja substancji przeciwdrobnoustrojowych.

Bakterie z grupy Lactobacillus plantarum 299v wykazują dobre właściwości wzrostowe, bardzo korzystne oddziaływanie na zdrowie człowieka oraz pełne bezpieczeństwo stosowania.

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.