Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 7

Adres

al. Jerozolimskie 146, 02-305 Warszawa

Pojemność 3.3ml
Postać Sztyft
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Excilor leczenie grzybicy paznokci sztyft 3,3 ml Skład

Wzbogacony w glicerol, lipidy pielęgnujące paznokcie oraz biotyną. Mleczan etylu, kwas octowy, środek poprawiający penetrację, środek pianotwórczy, woda, glicerol, polisorbat 80, octan cetylu, acetylowane alkohole lanolinowe, biotyna i środek konserwujący.

 

Excilor leczenie grzybicy paznokci sztyft 3,3 ml Działanie

Excilor powoduje zmianę pH wewnątrz paznokcia tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów, w wyniku czego zahamowany zostaje dalszy wzrost grzybów oraz proces niszczenia paznokcia.

Optymalna i całkowita penetracja paznokcia: EXCILOR natychmiast dociera do grzybów i od razu rozpoczyna się prawidłowy odrost paznokcia. Produkt wysycha w ciągu kilku sekund nie pozostawiając widocznego filmu.

Excilor leczenie grzybicy paznokci sztyft 3,3 ml Dawkowanie

Preparat nakładać na zakażone miejsce dwa razy dziennie (rano i wieczorem). Dla osiągnięcia najlepszych rezultatów, stosować  przez co najmniej trzy miesiące i kontynuować do czasu odrośnięcia zdrowego paznokcia.

Przed użyciem preparatu oczyścić paznokieć. Jeśli jest pokryty lakierem należy go zmyć. Za pomocą aplikatora nałożyć obficie preparat na całą powierzchnię paznokcia oraz jego brzegi od spodu. Unikać kontaktu z otaczającą skórą. Przed założeniem skarpetek/butów odczekać 1 – 2 minuty  do czasu wyschnięcia paznokcia, aby preparat wniknął do jego wnętrza. 

Po nałożeniu preparatu odczuwalne może być mrowienie pod paznokciem, oznaczające, że preparat wniknął w paznokieć.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Działanie

Excilor powoduje zmianę pH wewnątrz paznokcia tworząc niekorzystne środowisko dla rozwoju grzybów, w wyniku czego zahamowany zostaje dalszy wzrost grzybów oraz proces niszczenia paznokcia. Optymalna i całkowita penetracja paznokcia: EXCILOR natychmiast dociera do grzybów i od razu rozpoczyna się prawidłowy odrost paznokcia. Produkt wysycha w ciągu kilku sekund nie pozostawiając widocznego filmu.

Magda
najważniejsze w stosowaniu tego sztyftu jest systematyczność. Codziennie rano i wieczorem nakłada się płyn na paznokcie. Na szczęście płyn szybko wysycha i nie klei się. Zalecana kuracja to minimum 3 miesiące.

Grzegorz
Wyleczyłem tym preparatem grzybicę paznokci, teraz paznokcie mam całkowicie zdrowe, aplikacja nie stanowi żadnego problemu. Polecam.

Marysia
bardzo dobry produkt, szybko wysycha. łatwa aplikacja, wystarcza tylko minuta dziennie , nakłada się rano i wieczorem. Trzeba sobie wyrobić nawyk na początku, a potem już z górki. A i żadnego piłowania, jak to jest w przypadku innych preparatów tego typu

Kaja
Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się z pomocą tego sztyftu pozbyć się grzybicy przed wakacjami, bo teraz w końcu mogę be wstydu chodzić w klapkach i sandałkach. Kuracja trwa 3 miesiące, ale warto się przyłożyć i być systematycznym bo efekt jest tego wart. polecam!!!!

Agnieszka
Polecam. Wyleczyłam grzybicę na paznokciu, wcześniej używałam dwóch innych środków i dopiero jak użyłam Exciloru udało mi się trwale pozbyć choroby.

Ala
Polecam gorąco! łatwo się stosuje, nie ma konieczności żadnego piłowania, moczenia stóp, więc jak dla mnie extra produkt

Julka
Często borykałam się z grzybicą paznokci, stosowałam wiele preparatów ale zawsze ten problem powracał. Koleżanka Farmaceutka poleciła mi excilor i rzeczywiście ten sztyft okazał się skuteczny. Excilor sztyft poprawia stan paznokci już po tygodniu używania. Dzięki niemu paznokcie nabierają zdrowego koloru i są mocniejsze! Moim zdaniem, jeśli chodzi o leczenie grzybicy paznokci to tylko excilor!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.