zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 99.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Riemann
Adres


Pojemność 15ml
Postać Roll-on
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu Etiaxil Original to jeden z najlepszych i najbardziej skutecznych antyperspirantów, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.
Wskazania

Etiaxil Original bardzo skutecznych antyperspirant, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.

Działanie
 Kontroluje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach.
 Wysoce skuteczna formuła potwierdzona badaniami klinicznymi  przeprowadzonymi przez  renomowany międzynarodowy instytut. Etiaxil Original  antyperspirant utrzymuje skórę suchą  zapewniając uczucie świeżości
 

 Wysoce skuteczny i długotrwały.
 Zapewnia co najmniej 3-5 dni ochrony tylko po 1 aplikacji.
 


 Zaawansowany regulator pocenia.
 Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne.
 


Etiaxil Original z „aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry – Apx” zapewnia skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące przy stosowaniu extra efektywnych antyperspirantów.
 


 Ekonomiczne stosowanie.
 Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące.Dawkowanie
Na początku stosować codziennie przez 3-7 nocy, a następnie kiedy zmniejszy się pocenie stosuj 2-3 noce w tygodniu aby utrzymać pot pod kontrolą, lub tak często jak potrzeba.
Stosować na całkowicie suchą i niepodrażnioną skórę.
Rano zmyć wodą i mydłem.
Nie stosować Etiaxilu powtórnie ponieważ efekt jego działania utrzymuje się również po umyciu ciała.
Przeciwwskazania

Nie stosować bezpośrednio po depilacji pach (w ciągu 48 godz.). W przypadku depilacji odczekać 3 dni.

Dodatkowe

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Stosowanie

Etiaxil Original bardzo skutecznych antyperspirant, który zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. Formuła zawiera aktywny system ochrony i pielęgnacji skóry Apx.

Działanie

 Kontroluje nadmierne pocenie i nieprzyjemny zapach. Wysoce skuteczna formuła potwierdzona badaniami klinicznymi  przeprowadzonymi przez  renomowany międzynarodowy instytut. Etiaxil Original  antyperspirant utrzymuje skórę suchą  zapewniając uczucie świeżości    Wysoce skuteczny i długotrwały.  Zapewnia co najmniej 3-5 dni ochrony tylko po 1 aplikacji.    Zaawansowany regulator pocenia.  Etiaxil działa na gruczoły potowe podczas nocy kiedy są one mniej aktywne.   Etiaxil Original z „aktywnym systemem ochrony i pielęgnacji skóry – Apx” zapewnia skórze uczucie komfortu i minimalizuje podrażnienia często występujące przy stosowaniu extra efektywnych antyperspirantów.    Ekonomiczne stosowanie.  Opakowanie wystarcza na 2-3 miesiące.

Dla kogo

kobieta mężczyzna

Problem

każdy rodzaj skóry nadmierna potliwość

Wiek

Bez ograniczeń

Ilona
bardzo skutecznwy

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.