Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Wołoska 22, 02-675 Warsaw, Poland

Pojemność 40szt.
Postać Prezerwatywy
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Durex Fun Explosion prezerwatywy 40 sztuk Opis

Zestaw 40 sztuk prezerwatyw Durex Fun Explosion:

10 sztuk prezerwatywy Durex Elite - cienkie, dodatkowo nawilżone

10 sztuk prezerwatywy Durex Pleasuremax - prążki i wypustki

10 sztuk prezerwatywy Durex Fetherlite Ultima - ultra cienkie, dopasowane

10 sztuk prezerwatywy Durex Select - o smaku i zapachu truskawki

Durex Fun Explosion prezerwatywy 40 sztuk Skład

grubość ścianek: 0.055 - 0.070 mm

średnica: 52 - 56 mm

długość: 205 mm

pokryte środkiem nawilżającym

przezroczysta / kolorowe

naturalna guma lateksowa

zakończona zbiorniczkiem

Durex Fun Explosion prezerwatywy 40 sztuk Wskazania

Durex Fetherlite Elite:

Super cienkie prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego.To jedne z najlepszych prezerwatyw stworzone w celu zwiększenia doznań podczas stosunku między Tobą a Twoim partnerem dzięki super cienkim.

Durex Pleasuremax:

Teraz możesz zapewnić sobie i partnerce maksymalną stymulację. Specjalny kształt prezerwatywy ze strategicznie rozmieszczonymi prążkami i wypustkami zagwarantuje wam obojgu wyjątkową intensywność doznań.

Durex Fetherlite Ultima:

Prezerwatywy ultra cienie 20% cieńsze od standardowych, nowa formuła Sensi-Fit zapewniająca lepsze przyleganie i wrażenia - 0,52 mm - ściśle przylegające !!

Durex Select:

Prezerwatywy smakowe wniosą element zabawy do waszej sypialni i sprawią, że seks stanie się o wiele bardziej ekscytujący! Idealne do seksu klasycznego jak i oralnego oraz analnego. O smaku i zapachu truskawki.Prezerwatywy w kolorze czerwonym.

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Durex Fetherlite Elite: Super cienkie prezerwatywy z dodatkową ilością środka nawilżającego.To jedne z najlepszych prezerwatyw stworzone w celu zwiększenia doznań podczas stosunku między Tobą a Twoim partnerem dzięki super cienkim. Durex Pleasuremax: Teraz możesz zapewnić sobie i partnerce maksymalną stymulację. Specjalny kształt prezerwatywy ze strategicznie rozmieszczonymi prążkami i wypustkami zagwarantuje wam obojgu wyjątkową intensywność doznań. Durex Fetherlite Ultima: Prezerwatywy ultra cienie 20% cieńsze od standardowych, nowa formuła Sensi-Fit zapewniająca lepsze przyleganie i wrażenia - 0,52 mm - ściśle przylegające !! Durex Select: Prezerwatywy smakowe wniosą element zabawy do waszej sypialni i sprawią, że seks stanie się o wiele bardziej ekscytujący! Idealne do seksu klasycznego jak i oralnego oraz analnego. O smaku i zapachu truskawki.Prezerwatywy w kolorze czerwonym.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.