Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Polski Lek
Adres

ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice

Pojemność 8ml
Postać Krople
Dostępność

Spis treści:

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Dla utrzymania prawidłowego stanu zdrowia należy stosować zróżnicowaną dietę i prowadzić zdrowy tryb życia. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dierol krople dla dzieci i dorosłych 8 ml Skład

rafinowany olej MCT (średniołańcuchowe trójglicerydy) z ziarna palmy; żelazo (difosforan żelaza (III) (pirofosforan żelaza (III))); przeciwutleniacz; mieszanina tokoferoli

Dierol krople dla dzieci i dorosłych 8 ml Wskazania

Actiferol Fe Krople jest doustnym preparatem żelaza stosowanym w celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza.

Zawartość składników aktywnych w zalecanej dziennej porcji:

 

Niemowlęta i dzieci < 3. roku życia:

2 x 11 kropli

Dzieci ≥ 3. roku życia i dorośli:

22 krople

Saccharomyces
boulardii

250 mg

250 mg

cynk

3 mg (30% RWS*)

3 mg (30% RWS*)

*RWS - % realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Dierol krople dla dzieci i dorosłych 8 ml Działanie

Żelazo jest pierwiastkiem  potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Wchodzi w skład hemoglobiny, która warunkuje transport tlenu. Przyczynia się do prawidłowego rozwoju funkcji poznawczych u dzieci. Przyczynia się do prawidłowego tworzenia hemoglobiny i czerwonych krwinek, co ma duże znaczenie dla rosnącego organizmu dziecka. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.

Actiferol Fe Krople zawiera unikalną formę żelaza, poddaną mikronizacji i emulgacji. Dzięki mikronizacji, czyli dużemu rozdrobnieniu, przyswajalność żelaza z pirofosforanu żelaza (III) jest dwukrotnie wyższa – co potwierdzają badania naukowe 1-4. Żelazo zawarte w Actiferol Fe Krople uwalnia się w jelitach a nie w żołądku. Dzięki temu nie odczuwa się dolegliwości ze strony układu pokarmowego5. Actiferol Fe to żelazo w formie białego proszku bez metalicznego smaku i zapachu. Dzięki czemu jest łatwe do spożycia, a po dodaniu do pożywienia nie zmienia smaku spożywanych potraw.

Dierol krople dla dzieci i dorosłych 8 ml Dawkowanie

Najlepiej podawać w trakcie posiłku. Wewnątrz butelki znajdują się 2 kuleczki ze stali nierdzewnej, które pomagają w uzyskaniu jednorodnej zawiesiny. Przed użyciem energicznie wstrząsać butelką przez ok. 15 sekund po czym niezwłocznie odmierzyć odpowiednią ilość kropli na łyżeczkę. Podać bezpośrednio doustnie lub dodać do niewielkiej ilości płynu (wody, soku lub mleka) o temperaturze pokojowej. Popić obficie. Na dnie może tworzyć się osad, który nie stanowi wady produktu.

Zalecana dzienna porcja:
- niemowlęta i dzieci < 3. roku życia- 11 kropli (0,4 ml) 2 razy dziennie
- dzieci ≥ 3. roku życia i dorośli- 22 krople (0,8 ml) raz dziennie.

Dierol krople dla dzieci i dorosłych 8 ml Przeciwwskazania

Nie należy mieszać preparatu ze zbyt gorącymi pokarmami/płynami. Nie stosować z preparatami przeciwgrzybiczymi.
Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji produktu.
Produkt przeznaczony dla niemowląt (od 6.miesiąca życia), dzieci oraz dorosłych.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.
Po pierwszym otwarciu zużyć w ciągu 2 miesięcy

Kategoria

Zdrowie dziecka

Producent

Postać

Stosowanie

Actiferol Fe Krople jest doustnym preparatem żelaza stosowanym w celu zapewnienia prawidłowej podaży żelaza. Zawartość składników aktywnych w zalecanej dziennej porcji:   Niemowlęta i dzieci < 3. roku życia: 2 x 11 kropli Dzieci ≥ 3. roku życia i dorośli: 22 krople Saccharomycesboulardii 250 mg 250 mg cynk 3 mg (30% RWS*) 3 mg (30% RWS*) *RWS - % realizacji Referencyjnych Wartości Spożycia

Kluczowy składnik

bakterie probiotyczne cynk

Rejestracja

suplement diety

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.