Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Co-Bespres 160 mg + 12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera 160 mg walsartanu i 12,5 mg hydrochlorotiazydu.

Co-Bespres 160 mg + 12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk Wskazania

Nadciśnienie tętnicze, którego nie udaje się kontrolować podaniem pojedynczego leku.

Co-Bespres 160 mg + 12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwnadciśnieniowe.


Co-Bespres 160 mg + 12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk Dawkowanie

Zalecana dawka produktu leczniczego Co-Bespres to jedna tabletka powlekana przyjmowana doustnie, raz na dobę. Zaleca się indywidualne dostosowanie dawki poszczególnych składników produktu. W każdym przypadku, przy dostosowaniu/zwiększaniu dawki poszczególnych składników należy uwzględniać ryzyko wystąpienia niedociśnienia i innych działań niepożądanych.

Co-Bespres 160 mg + 12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na walsartan, hydrochlorotiazyd, jakiekolwiek inne produkty lecznicze będące pochodnymi sulfonamidów lub którąkolwiek substancję pomocniczą. Drugi i trzeci trymestr ciąży. Ciężkie zaburzenia czynności wątroby, marskość żółciowa wątroby lub cholestaza. Ciężkie zaburzenia czynności nerek (klirens kreatyniny < 30 ml/min), bezmocz. Oporna na leczenie hipokaliemia, hiponatremia, hiperkalcemia i objawowa hiperurykemia.

Co-Bespres 160 mg + 12,5 mg tabletki powlekane 28 sztuk Dodatkowe

Jeśli istnieje kliniczne uzasadnienie, można rozważyć bezpośrednią zmianę z monoterapii na leczenie produktem złożonym o ustalonej dawce u pacjentów, których ciśnienie krwi nie jest wystarczająco kontrolowane za pomocą monoterapii walsartanem lub hydrochlorotiazydem, pod warunkiem, że produkt ten podaje się w dawce, która została wcześniej dobrana dla każdego składnika indywidualnie.niepożądanych. Jeśli istnieje kliniczne uzasadnienie, można rozważyć bezpośrednią zmianę z monoterapii na leczenie produktem złożonym o ustalonej dawce u pacjentów, których ciśnienie krwi nie jest wystarczająco kontrolowane za pomocą monoterapii walsartanem lub hydrochlorotiazydem, pod warunkiem, że produkt ten podaje się w dawce, która została wcześniej dobrana dla każdego składnika indywidualnie.

Kategoria

Zdrowie

Stosowanie

Nadciśnienie tętnicze, którego nie udaje się kontrolować podaniem pojedynczego leku.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwnadciśnieniowe.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.