zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Orion Pharma
Adres


Pojemność 28 szt.
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Jedna tabletka zawiera 20 mg cytalopramu (Citalopramum) w postaci cytalopramu bromowodorku.

Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest leczenie depresji oraz leczenie zaburzenia lękowego z napadami lęku z agorafobią lub bez niej.

Działanie

Lek wykazuje działanie przeciwdepresyjne.

Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość stosowania leku ustala lekarz. Tabletki można przyjmować niezależnie od posiłków, możliwie o tej samej, dowolnej porze dnia. Lek należy odstawiać stopniowo. Nie należy pić alkoholu podczas stosowania preparatu.

Przeciwwskazania

Nie stosować preparatu jeśli stwierdzono nadwrażliwość na cytalopram lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Nie stosować u pacjentów otrzymujących jednocześnie inhibitory monoaminooksydazy (MAO), w tym selegilinę w dawce większej niż 10 mg na dobę. Stosowanie cytalopramu w skojarzeniu z linezolidem jest przeciwwskazane, o ile nie ma możliwości ścisłej obserwacji pacjenta i monitorowania ciśnienia tętniczego. Nie stosować w skojarzeniu z pimozydem.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest leczenie depresji oraz leczenie zaburzenia lękowego z napadami lęku z agorafobią lub bez niej.

Działanie

Lek wykazuje działanie przeciwdepresyjne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.