Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Zentiva
Adres


Pojemność 2 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Cinie 50 tabletki 50mg 2 sztuk Skład

Jedna tabletka zawiera bursztynian sumatryptanu w ilości odpowiadającej 50 mg sumatryptanu. oraz 199 mg laktozy.

Cinie 50 tabletki 50mg 2 sztuk Wskazania

Preparat stosowany jest jako doraźny środek w leczeniu napadów migreny z aurą lub bez aury.

Cinie 50 tabletki 50mg 2 sztuk Działanie

Preparat łagodzi lub znosi ból migrenowy oraz wszystkie objawy towarzyszące migrenie, takie jak nudności, wymioty, nadwrażliwość na dźwięki światłowstręt.

Cinie 50 tabletki 50mg 2 sztuk Dawkowanie

Tabletki należy przyjmować doustnie. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Tabletki połykać w całości, popijać wodą. Preparat Cinie należy zastosować tak szybko jak to możliwe, gdy tylko pojawia się ból migrenowy.   Nie stosować u dzieci poniżej 18 roku życia i pacjentów powyżej 65 roku życia.

Cinie 50 tabletki 50mg 2 sztuk Przeciwwskazania

Preparatu nie wolno stosować u pacjentów po zawale mięśnia sercowego lub pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, dławicą piersiową Prinzmetala/skurczem naczyń wieńcowych, z chorobą naczyń obwodowych lub u pacjentów z objawami przedmiotowymi lub podmiotowymi wskazującymi na chorobę niedokrwienną serca. Nie podaje się go pacjentom z udarem mózgu w wywiadzie lub po epizodzie przejściowego niedokrwienia mózgu. Stosowanie sumatryptanu u pacjentów z umiarkowanym lub ciężkim nadciśnieniem tętniczym lub niewyrównanym łagodnym nadciśnieniem tętniczym jest przeciwwskazane. Sumatryptanu nie wolno stosować u pacjentów z ciężkim zaburzeniem czynności wątroby.Jednoczesne stosowanie sumatryptanu i ergotaminy, pochodnych ergotaminy, jakichkolwiek tryptanów lub antagonistów receptora 5-hydroksytryptaminowego(5- HT1) jest przeciwwskazane.

Cinie 50 tabletki 50mg 2 sztuk Dodatkowe

Tabletki zawierające sumatryptan można stosować tylko w przypadku jednoznacznego rozpoznania migreny. Preparat nie jest wskazany do stosowania w migrenie hemiplegicznej, podstawnej lub oftalmoplegicznej.

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat stosowany jest jako doraźny środek w leczeniu napadów migreny z aurą lub bez aury.

Działanie

Preparat łagodzi lub znosi ból migrenowy oraz wszystkie objawy towarzyszące migrenie, takie jak nudności, wymioty, nadwrażliwość na dźwięki światłowstręt.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.