Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność

Spis treści:

Skład

Każda tabletka zawiera 25 mg karwedylolu.

Wskazania

Nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca,  choroba wieńcowa (choroba niedokrwienna serca).

Działanie

Preparat wykazuje działanie rozszerzające naczynia krwionośne czego skutkiem jest obniżenie ciśnienia.

Dawkowanie

Preparat jest przeznaczony do stosowania doustnego. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz, indywidualnie dla każdego pacjenta. Leczenia nie należy nagle przerywać, lek należy odstawiać powoli tak samo jak zmiany w dawkowaniu powinny być wprowadzane stopniowo. Lek ten został przepisany przez lekarza prowadzącego celem leczenia konkretnego schorzenia. Nie należy go odstępować innym osobom ani używać w innych okolicznościach bez konsultacji z lekarzem.

Przeciwwskazania

Nie jest zalecane stosowanie preparatu u osób, u których stwierdzono nadwrażliwość na karwedylol lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
Pozostałe przeciwwskazania to: niewyrównana niewydolność serca, niedrożność dróg oddechowych, ciężka bradykardia, zespół chorego węzła zatokowego(w tym blok zatokowo-przedsionkowy), ciężkie niedociśnienie tętnicze, wstrząs kardiogenny, klinicznie istotne zaburzenia czynności wątroby, blok przedsionkowo-komorowy (II lub III stopnia), obturacyjna choroba płuc, skurcz oskrzeli, astma oskrzelowa w wywiadzie, nasilona retencja płynów z dużymi obrzękami zastoinowymi, kwasica metaboliczna oraz guz chromochłonny nadnerczy nie leczony farmakologicznie.

Dodatkowe

Przed  rozpoczęciem  leczenia  karwedylolem  pacjent  musi  być  w  stabilnym  stanie  klinicznym  i  powinien  otrzymywać inhibitor ACE przez co najmniej 48 ostatnich godzin, a dawka inhibitora ACE powinna byćstała przez co najmniej ostatnie 24 godziny. 

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Nadciśnienie tętnicze, niewydolność serca,  choroba wieńcowa (choroba niedokrwienna serca).

Działanie

Preparat wykazuje działanie rozszerzające naczynia krwionośne czego skutkiem jest obniżenie ciśnienia.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.