Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul, Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa

Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Carvedilol-ratiopharm 25mg tabletki 30 sztuk Skład

Każda tabletka zawiera 25 mg karwedylolu.

Carvedilol-ratiopharm 25mg tabletki 30 sztuk Wskazania

Wskazaniem do stosowania jest niewydolność serca, choroba wieńcowa (choroba niedokrwienna serca) oraz nadciśnienie tętnicze.

Carvedilol-ratiopharm 25mg tabletki 30 sztuk Działanie

Poprzez działanie rozszerzające naczynia krwionośne preparat obniża ciśnienie krwi.

Carvedilol-ratiopharm 25mg tabletki 30 sztuk Dawkowanie

Tabletki przeznaczone są do stosowania doustnego. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Pacjenci z niewydolnością serca powinni przyjmować lek podczas posiłku. Dawkę leku można podwajać co 1-2tyg., pod warunkiem, że dotychczasowe leczenie było dobrze tolerowane.

Carvedilol-ratiopharm 25mg tabletki 30 sztuk Przeciwwskazania

Nie należy stosować preparatu u pacjentów z zaburzeniami czynności wątroby, blokiem przedsionkowo-komorowym II i III stopnia, ciężkim niedociśnieniem tętniczym, ciężką bradykardią, zespołem chorej zatoki, kwasicą metaboliczną, wstrząsem kardiogennym, ze stanami skurczowymi oskrzeli lub astmą w wywiadzie, ze znaczną retencją płynów lub stanyami przeciążenia serca wymagającymi dożylnego podawania leków o działaniu inotropowym dodatnim oraz  zguzem chromochłonnym. Nie stosuje się preparatu w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu.

Carvedilol-ratiopharm 25mg tabletki 30 sztuk Dodatkowe

Należy zachować ostrożność podczas leczenia karwedylolem pacjentów z cukrzycą, ponieważ stosowanie produktu może powodować pogorszenie kontroli stężenia glukozy we krwi bądź maskować lub osłabiać wczesne objawy przedmiotowe i podmiotowe ostrej hipoglikemii

Kategoria

Zdrowie

Postać

Stosowanie

Wskazaniem do stosowania jest niewydolność serca, choroba wieńcowa (choroba niedokrwienna serca) oraz nadciśnienie tętnicze.

Działanie

Poprzez działanie rozszerzające naczynia krwionośne preparat obniża ciśnienie krwi.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.