Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Boiron
Adres

ul. Poleczki 21, 02-822 Warszawa

Pojemność 10ml
Postać Płyn
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Opis

Camilia BOIRON jest lekiem homeopatycznym  w postaci roztworu doustnego podawanego niemowlętom w czasie bolesnego ząbkowania. 

W czasie niemowlęcym jednym z trudniejszych przeżyć dla malucha jest ząbkowanie. Ból uniemożliwia sen i normalne funkcjonowanie, dając się we znaki dziecku i opiekunom. Aby złagodzić nieco nieprzyjemne objawy i dać ulgę małym pacjentom, opracowany został preparat w postaci pojedynczych dawek w osobnych pojemniczkach (minimsach), których zawartość należy podać dziecku doustnie. 

Nie powinno się stosować więcej, niż 6 pojemniczków na dobę. 

Camilia jest lekiem homeopatycznym produkowanym z surowców pochodzenia naturalnego roślinnego, zwierzęcego lub mineralnego. Metoda przygotowania takiego leku polega na otrzymaniu substancji aktywnej poprzez rozcieńczanie i dynamizację materiału wyjściowego, a następnie połączenie jej z podłożem. 

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Skład

Rumianek pospolity (Chamomilla vulgaris) 333,3 mg, Rzewień (Rheum) 333,3 mg, Szkarłatka (Phytolacca decandra) 333,3 mg

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Wskazania

Bolesne ząbkowanie u niemowląt

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Działanie

Camilia zawiera innowacyjny skład substancji czynnych, które działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwbiegunkowo. Wygodna aplikacja za pomocą minimsów umożliwia aplikację bez kontaktu z dziąsłami i dodatkowym ich podrażnianiem

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Dawkowanie

3-6 razy na dobę wkraplać doustnie zawartość całego pojemniczka (minimsa). Maksymalna dawka dobowa: 6 pojemniczków (minimsów).

Leczenie można kontynuować przez 3 do 8 dni. Jeżeli objawy utrzymują się dłużej niż 3dni, należy zasięgnięcie porady lekarza w celu potwierdzenia, że są one związane z ząbkowaniem. Można powtórzyć powyższy schemat dawkowania przy kolejnym wystąpieniu objawów ząbkowania.

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na składniki preparatu

Boiron Camilia roztwór doustny ampułki 10x 1 ml Dodatkowe

Wielkość opakowania 10 x 1ml (minimsy)

Kategoria

Zdrowie

Producent

Postać

Stosowanie

Bolesne ząbkowanie u niemowląt

Działanie

Camilia zawiera innowacyjny skład substancji czynnych, które działają przeciwbólowo, przeciwzapalnie, przeciwbiegunkowo. Wygodna aplikacja za pomocą minimsów umożliwia aplikację bez kontaktu z dziąsłami i dodatkowym ich podrażnianiem

Rejestracja

lek homeopatyczny

Piotr
polecam w 100%

Karolina
Do wypróbowania przekonały nas opinie. Camilia na ząbkowanie to najlepszy i niezastąpiony produkt w domu. Łatwa aplikacja, działa szybko, miejscowo i uspokajająco na maluszka, ma naturalny skład. Zgodnie z tym co podaje ulotka, max. dawka na dobę to 6 szt. dlatego super, że w razie potrzeby jest również dostępne większe opakowanie. Szczerze polecam :)

Justyna
już wszystko nas zawiodło, ostatnim ratunkiem jest camilia na ząbkowanie. to moje pierwsze opakowanie więc nie mam jeszcze zdania, ale camilia opinie ma dobre, więc liczę na efekty. generalnie camilla na ząbkowanie to dość popularny roztwór, przekonuje mnie też do camilia cena - całkiem dobra, więc można zaryzykować zakup.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.