zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 4

Adres


Pojemność 90szt.
Dostępność

Spis treści:

Bobik D witamina D3 90 kapsułek Skład

oliwa z oliwek, witamina D3 (cholekalcyferol), żelatyna, glicerol-stabilizator.

Bobik D witamina D3 90 kapsułek Wskazania

Bobik D to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Do postępowania dietetycznego dla noworodków, niemowląt i dzieci w profilaktyce krzywicy oraz niedoboru witaminy D₃.
 

Bobik D witamina D3 90 kapsułek Działanie

Bobik D dostarcza witaminę D3 w mikrodawkach, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wspiera właściwe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu. Dostępny jest w formie otwieranych kapsułek „twist-off”, które zapewniają odpowiednią dawkę witaminy D3.- 400 j.m. w jednej kapsułce.*
* Witamina D - zalecenia dla Europy Środkowowschodniej - 2013.
Bobik D:
* Zapewnia odpowiednią podaż witaminy D3 u dzieci, szczególnie karmionych wyłącznie piersią,
* Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka dzięki zawartości witaminy D3.
Bobik D znajduje zastosowanie:
* u noworodków karmionych piersią od pierwszej doby życia, przy karmieniu mlekiem modyfikowanym oraz karmieniu mieszanym po konsultacji z lekarzem,
* u dzieci w fazie intensywnego wzrostu,
* u dzieci nie spożywających wystarczających ilości witaminy D3 w codziennej diecie.

Bobik D witamina D3 90 kapsułek Dawkowanie

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 
* niemowlęta do 1. roku życia - 1 kapsułka "twist off",
* dzieci powyżej 1. roku życia - 2 kapsułki "twist off".
Optymalna wielkości kapsułki zapewnia bezpieczeństwo i wygodę podania. W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych ze stosowaniem produktu należy się zwrócić do lekarza lub farmaceuty. Lekarz może wskazać inny sposób dawkowania.
preparat podawać podczas posiłku. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po czym wycisnąć zawartość na łyżeczkę, lub bezpośrednio do buzi dziecka. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki. Po opróżnieniu kapsułki, należy ją wyrzucić.

Kategoria

Witaminy i minerały

Stosowanie

Bobik D to dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego. Do postępowania dietetycznego dla noworodków, niemowląt i dzieci w profilaktyce krzywicy oraz niedoboru witaminy D₃.  

Działanie

Bobik D dostarcza witaminę D3 w mikrodawkach, która pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz wspiera właściwe wchłanianie i wykorzystywanie wapnia i fosforu. Dostępny jest w formie otwieranych kapsułek „twist-off”, które zapewniają odpowiednią dawkę witaminy D3.- 400 j.m. w jednej kapsułce.* * Witamina D - zalecenia dla Europy Środkowowschodniej - 2013. Bobik D: * Zapewnia odpowiednią podaż witaminy D3 u dzieci, szczególnie karmionych wyłącznie piersią, * Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka dzięki zawartości witaminy D3. Bobik D znajduje zastosowanie: * u noworodków karmionych piersią od pierwszej doby życia, przy karmieniu mlekiem modyfikowanym oraz karmieniu mieszanym po konsultacji z lekarzem, * u dzieci w fazie intensywnego wzrostu, * u dzieci nie spożywających wystarczających ilości witaminy D3 w codziennej diecie.

Monika
Ważna witamina w korzystnym tłuszczu bez dodatkowych substancji

Wiola
Wszystko ok

Katrin
Bardzo dobra cena w stosunku do ilosci

Ola
Bardzo dobra witamina D duze opakowanie za rozsądną cenę. Dodatkowo w składzie jest oliwą z oliwek a nie jakieś dziwne olejowe wynalazki ktore powodują bol brzucha i zaparcia u dzieci.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.