Depresanum 60 tabletek - Data ważności 31-03-2017

cena
23,94 zł
Ilość:
Producent Novascon
Pojemność 60 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

Zawartość w dwóch tabletkach powlekanych: Inozytol 200 mg, L-tryptofan 200 mg, Ekstrakt z kwiatu szafranu 30 mg.

Wskazania

Utrzymanie pozytywnego nastroju (kwiat szafranu). Zmniejszenie uczucia zmęczenia i znużenia (kwas foliowy). Prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego (witamina B6). Składniki zawarte w Depresanum pomagają w utrzymaniu równowagi emocjonalnej.

Działanie

Preparat Depresanum zawiera innowacyjne, starannie wyselekcjonowane składniki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie dobrego  samopoczucia. Opis działania składników preparatu: Preparat Depresanum zawiera innowacyjne, starannie wyselekcjonowane składniki, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i utrzymanie dobrego samopoczucia. Ekstrakt z kwiatu szafranuwpływa na stężenie serotoniny oraz dopaminy, które mają ważne znaczenie w utrzymaniu pogodnego nastroju. Tryptofanbierze udział w powstawianiu serotoniny ważnego czynnika zachowania stabilnego nastroju. Serotonina jest nazywana „hormonem szczęścia” ze względu na pozytywny wpływ na samopoczucie. Witamina B6 oraz kwas foliowy wspomagają w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych oraz przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Dawkowanie

1 tabletka powlekana dwa razy dziennie podczas posiłku. Najlepiej rano i wieczorem.

Depresanum 60 tabletek - Data ważności 31-03-2017

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Depresanum 60 tabletek - Data ważności 31-03-2017 kupili także:

Calominal wspomaga odchudzanie 60 tabletek

Calominal to specjalistyczny wyrób medyczny rekomendowany przez lekarzy dla osób z nadwagą. Preparat ten skutecznie wspiera walkę z nadwagą, ułatwia skuteczną redukcję masy ciała i późniejszą jej kontrolę oraz zmniejsza przyswajanie cholesterolu.  Dla uzyskania optymalnych efektów stosowania, należy pamiętać o aktywności fizycznej oraz zbilansowanej diecie.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.