Bobik D witamina D3 40 kapsułek

cena
16,49 zł
Producent Novascon
Pojemność 40szt.
Postać leku Kapsułki twist-off
Dostępna ilość
Brak produktu

Skład

oliwa z oliwek, witamina D3 (cholokalcyferol); otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol)

Wskazania

Dostarcza niezbędną dla prawidłowego rozwoju układu kostnego dziecka witaminę D3 w mikrodawkach. Zapewnia odpowiednią podaż witaminy D3 u dzieci, szczególnie karmionych wyłącznie piersią Wspomaga prawidłowy wzrost i rozwój układu kostnego dziecka.

Działanie

Witamina D3 odpowiada za korzystny dla tworzenia się tkanki kostnej bilans wapnia i fosforu, pozytywnie wpływa na kondycję zębów i prawidłowy stan przyzębia, przyczynia się również do większego wchłaniania wapnia, który jest podstawowym składnikiem budulcowym kości, niezbędnym do ich prawidłowego tworzenia się i mineralizacji.

Dawkowanie

Zalecana do spożycia dzienna porcja preparatu: 1 kapsułka „twist-off” dziennie. Preparat podawać podczas posiłku. Należy przekręcić i oderwać końcówkę kapsułki, po czym wycisnąć zawartość na łyżeczkę, lub bezpośrednio do buzi dziecka. Do spożycia przeznaczona jest jedynie zawartość kapsułki. Po opróżnieniu kapsułki należy ją wyrzucić.

Opinie o Bobik D witamina D3 40 kapsułek

Paulina

Zdecydowanie mogę polecić Bobika. Bardzo łatwe podawanie leku dzięki otwarciu twist off, sporo kapsułek za przystępną cenę a po wynikach szkraba widać zdecydowaną poprawę.,

monika

dopiero zaczynamy stosować, polecił nam psychiatra dziecięcy potwierdził skuteczność pediatra.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Bobik D witamina D3 40 kapsułek kupili także:

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.