Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Biobrush
Adres

Gaillardstraße 14, 13187 Berlin, Niemcy

Pojemność 1szt.
Postać Szczoteczka
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

Bio-tworzywo  "biobrush" jest wyprodukowane z resztek przemysłu drzewnego. Zanim odpady drewniane trafią do elektrociepłowni w celu ich wykorzystania do produkcji prądu lub ciepła, produkowane są z nich szczoteczki – i to prawie bez CO². W bio-szczoteczce do zębów i jej opakowaniu jest niewiele surowców kopalnych. Do bio-szczoteczki i jej folii użyto celulozy z resztek przemysłu drzewnego. Z tego produkowana jest rączka szczoteczki i opakowanie. W nylonie włosia bazę tworzy olej rycynowy.

Działanie

Główka szczoteczki jest niewielkich rozmiarów co pomaga w dotarciu do wszystkich zębów.

Średnia twardość włosia została dobrana na podstawie zaleceń dentystycznych, gdyż zbyt twarde włosie może powodować uszkodzenia dziąseł i przyzębia.

Gładka powierzchnia szczecinki sprawia, że końce włosków są delikatnie zaokrąglone i idealnie osiągają przestrzenie między zębowe. Nie należy jednak zapominać o regularnym używaniu nici dentystycznych.

Wygięta rączka szczoteczki powoduje, że można łatwo i wygodnie dotrzeć do zębów trzonowych.

Pigmenty użyte do barwienia zostały specjalnie wyselekcjonowane pod kątem jak najniższej zawartości metali ciężkich. Kolory odpowiadają normom zawartym w DIN EN 13432.

Biomasa użyta do produkcji szczoteczek jest biodegradowalna zgodnie z normą DIN EN ISO 14855. Zaś foliowe opakowanie może być nawet kompostowane w zwykłym kompostowniku ogrodowym.Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Działanie

Główka szczoteczki jest niewielkich rozmiarów co pomaga w dotarciu do wszystkich zębów.Średnia twardość włosia została dobrana na podstawie zaleceń dentystycznych, gdyż zbyt twarde włosie może powodować uszkodzenia dziąseł i przyzębia.Gładka powierzchnia szczecinki sprawia, że końce włosków są delikatnie zaokrąglone i idealnie osiągają przestrzenie między zębowe. Nie należy jednak zapominać o regularnym używaniu nici dentystycznych.Wygięta rączka szczoteczki powoduje, że można łatwo i wygodnie dotrzeć do zębów trzonowych.Pigmenty użyte do barwienia zostały specjalnie wyselekcjonowane pod kątem jak najniższej zawartości metali ciężkich. Kolory odpowiadają normom zawartym w DIN EN 13432.Biomasa użyta do produkcji szczoteczek jest biodegradowalna zgodnie z normą DIN EN ISO 14855. Zaś foliowe opakowanie może być nawet kompostowane w zwykłym kompostowniku ogrodowym.

Dla kogo

kobieta mężczyzna chłopiec dziecko dziewczynka

Problem

zęby dziąsła

Stosowanie

jama ustna

Wiek

Bez ograniczeń

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.