Mustico opaska odstraszająca komary i meszki 1 sztuka

Producent Biovena Health
Pojemność 1szt.
Postać Opaska
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Skład

Olej z Eukaliptusa cytrynowego, uwodniony, cyklizowany (EC Oil (H/C)) – Citriodiol – 1,2 g/ 100 g.

Wskazania

Zapewnia skuteczną ochronę przed komarami i meszkami.

Działanie

Citriodiol® to innowacyjny środek odstraszający. 100% naturalnego pochodzenia. Wysoce skuteczny na komary, kleszcze, meszki i inne owady. Skuteczność porównywalna z DEET. Bardzo niska absorbcja transdermalna.

Dawkowanie

Opaskę należy włożyć na nadgarstek, kostkę lub przyczepić do odzieży w pobliżu odsłoniętych części ciała. Opaskę można przyczepić do przedmiotów znajdujących się w bliskim otoczeniu (np. torebka, wózek, pasek). Nieużywaną opaskę należy włożyć do oryginalnej torebki, w celu przedłużenia jej efektywności.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Opinie o Mustico opaska odstraszająca komary i meszki 1 sztuka

Monika

Kupuję dzieciom jak latają po dworze kiedy robi się ciepło. Z tego co wiem, działają. Muszę chyba sama przetestować. Godne polecenia, według opinii moich skarbów

Barbara

na chodzenie po lesie bez sprayi żadnych jak znalazł, super

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.