zdjecie zdjecie

Biobrush szczoteczka do zębów BIO dla dzieci miękka purpurowa 1 sztuka

cena
13,89 zł
Ilość:
Producent Biobrush
Pojemność 1szt.
Postać Szczoteczka
Dostępna ilość
66%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Bio-tworzywo  "biobrush" jest wyprodukowane z resztek przemysłu drzewnego. Zanim odpady drewniane trafią do elektrociepłowni w celu ich wykorzystania do produkcji prądu lub ciepła, produkowane są z nich szczoteczki – i to prawie bez CO². W bio-szczoteczce do zębów i jej opakowaniu jest niewiele surowców kopalnych. Do bio-szczoteczki i jej folii użyto celulozy z resztek przemysłu drzewnego. Z tego produkowana jest rączka szczoteczki i opakowanie. W nylonie włosia bazę tworzy olej rycynowy.

Działanie

Główka szczoteczki jest niewielkich rozmiarów co pomaga w dotarciu do wszystkich zębów.

Średnia twardość włosia została dobrana na podstawie zaleceń dentystycznych, gdyż zbyt twarde włosie może powodować uszkodzenia dziąseł i przyzębia.

Gładka powierzchnia szczecinki sprawia, że końce włosków są delikatnie zaokrąglone i idealnie osiągają przestrzenie między zębowe. Nie należy jednak zapominać o regularnym używaniu nici dentystycznych.

Wygięta rączka szczoteczki powoduje, że można łatwo i wygodnie dotrzeć do zębów trzonowych.

Pigmenty użyte do barwienia zostały specjalnie wyselekcjonowane pod kątem jak najniższej zawartości metali ciężkich. Kolory odpowiadają normom zawartym w DIN EN 13432.

Biomasa użyta do produkcji szczoteczek jest biodegradowalna zgodnie z normą DIN EN ISO 14855. Zaś foliowe opakowanie może być nawet kompostowane w zwykłym kompostowniku ogrodowym.Opinie o Biobrush szczoteczka do zębów BIO dla dzieci miękka purpurowa 1 sztuka

Ola

Moja córka ma tą szczoteczkę, jest miękka i bardzo ładna. Nie mam do niej zastrzeżeń, jest ok ok.

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.