zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność 20ml
Postać Spray
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis produktu

Bepanthen Baby Woda Morska w sprayu zapewnia optymalny poziom nawilżenia śluzówki, oczyszcza kanały nosowe oraz stanowi uzupełnienie przy leczeniu przeziębień i kataru siennego. Unikalne połączenie dwóch składników – izotonicznego roztworu soli morskiej i dekspantenolu – łagodnie pielęgnuje podrażnioną śluzówkę nosa, wzmacniając jej naturalne funkcje obronne. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym dekspantenol chroni śluzówkę przed utratą wilgoci i zapewnia idealne warunki do naturalnej regeneracji błony śluzowej nosa. Produkt nie zawiera konserwantów ani gazów nośnych i jest odpowiedni dla niemowląt od 1. dnia życia i małych dzieci. Zabezpiecza on również błonę śluzową nosa przed niekorzystnym oddziaływaniem dymu, kurzu lub suchego powietrza w centralnie ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach.

Skład

izotoniczny roztwór soli morskiej z dekspantenolem, substancje pomocnicze: wodorofosforan potasu i wodorofosforan dipotasu

Dawkowanie

 dzieci poniżej 2 roku życia i niemowlęta: stosować kilka razy dziennie, po jednym rozpyleniu do każdego otworu nosowego. Dzieci powyżej 2 roku życia i dorośli: stosować kilka razy dziennie, po 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego.

Dodatkowe

Podczas stosowania produktu nie jest konieczne zachowanie żadnych szczególnych środków odtrożności. W przypadku przebytych urazów nosa lub operacji w jego rejonie produkt należy stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Postać

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.