zdjecie zdjecie

Bepanthen Baby woda morska spray do nosa 20 ml

Producent Bayer sp. z o.o.
Pojemność 20ml
Postać Spray
Informacja WYRÓB MEDYCZNY!
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Opis produktu

Bepanthen Baby Woda Morska w sprayu zapewnia optymalny poziom nawilżenia śluzówki, oczyszcza kanały nosowe oraz stanowi uzupełnienie przy leczeniu przeziębień i kataru siennego. Unikalne połączenie dwóch składników – izotonicznego roztworu soli morskiej i dekspantenolu – łagodnie pielęgnuje podrażnioną śluzówkę nosa, wzmacniając jej naturalne funkcje obronne. Dzięki swoim właściwościom higroskopijnym dekspantenol chroni śluzówkę przed utratą wilgoci i zapewnia idealne warunki do naturalnej regeneracji błony śluzowej nosa. Produkt nie zawiera konserwantów ani gazów nośnych i jest odpowiedni dla niemowląt od 1. dnia życia i małych dzieci. Zabezpiecza on również błonę śluzową nosa przed niekorzystnym oddziaływaniem dymu, kurzu lub suchego powietrza w centralnie ogrzewanych lub klimatyzowanych pomieszczeniach.

Skład

izotoniczny roztwór soli morskiej z dekspantenolem, substancje pomocnicze: wodorofosforan potasu i wodorofosforan dipotasu

Dawkowanie

 dzieci poniżej 2 roku życia i niemowlęta: stosować kilka razy dziennie, po jednym rozpyleniu do każdego otworu nosowego. Dzieci powyżej 2 roku życia i dorośli: stosować kilka razy dziennie, po 1-2 rozpylenia do każdego otworu nosowego.

Dodatkowe

Podczas stosowania produktu nie jest konieczne zachowanie żadnych szczególnych środków odtrożności. W przypadku przebytych urazów nosa lub operacji w jego rejonie produkt należy stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

Opinie o Bepanthen Baby woda morska spray do nosa 20 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.