zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Meda Pharma
Adres


Pojemność 30 szt.
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Skład

Każda tabletka powlekana zawiera moklobemid w dawce 150 mg.
Substancje pomocnicze: rdzeń tabletki powlekanej: laktoza, skrobia kukurydziana, powidon, karboksymetyloskrobia sodowa, magnezu stearynian
otoczka tabletki powlekanej: hypromeloza, etyloceluloza, makrogol 6000, talk, tytanu dwutlenek (E 171), żelaza tlenek żółty (E 172).

Wskazania

Preparat należy do grupy leków przeciwdepresyjnych i stosowany jest w leczeniu zaburzeń depresyjnych i fobii społecznej.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwdepresyjne.

Dawkowanie

Lek stosuje się doustnie. Zalecane jest jego przyjmowanie po posiłkach w celu zmniejszenia prawdopodobieństwa interakcji z tyraminą. Do produktów o dużej zawartości tyraminy należą: ryby wędzone, niektóre gatunki sera, czekolada, wino, piwo, produkty drożdżowe, soja. Podczas leczenia należy unikać tych pokarmów. Dawkę i częstotliwość przyjmowania leku ustala lekarz. Nie stosować u dzieci. 

Przeciwwskazania

Nie należy stosować leku Aurorix jeśli pacjent ma uczulenie (lub wykazuje nadwrażliwość) na substancję czynną lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku, jeśli wcześniej rozpoznano guza nadnerczy, w razie ostrego stanu splątania (dezorientacji), w razie stosowania selegiliny, bupropionu, tryptanów używanych w migrenowych bólach głowy, w raziestosowania petydyny (lek używany do leczenia bólu o średnim i dużym nasileniu), w przypadku stosowania tramadolu lub jakichkolwiek leków zawierających dekstrometorfan oraz linezolidu. Nie należy stosować w razie stosowania inhibitorów wychwytu zwrotnego serotoniny (np. trójpierścieniowych leków przeciwdepresyjnych) z powodu możliwości wystąpienia zespołu serotoninowego;
Lek jest przeciwwskazany u dzieci.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Leki na receptę

Producent

Postać

Stosowanie

Preparat należy do grupy leków przeciwdepresyjnych i stosowany jest w leczeniu zaburzeń depresyjnych i fobii społecznej.

Działanie

Preparat wykazuje działanie przeciwdepresyjne.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.