zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Meda Pharma

Znalezione obrazy dla zapytania meda-pharma

Naszą wizją jest zostanie wiodącą specjalistyczną międzynarodową firmą farmaceutyczną skoncentrowaną na wypracowaniu trwałego i zrównoważonego wzrostu dającego wartość naszym Pacjentom, Udziałowcom i innym Partnerom biznesowym.

Chcemy stać się dynamicznie rozwijającą się, innowacyjną firmą, otwartą na wiele różnych modeli biznesowych, oraz zyskać wiodącą pozycję na rynku w określonych obszarach terapeutycznych (preparatów sprzedawanych na receptę i dostępnych bez recepty). Wierzymy, że zachowanie niezależności to najlepsza droga do realizacji tych celów. Skupiamy się na dostarczaniu produktów, które służą społeczeństwu poprzez poprawę dobrostanu i jakości życia Pacjentów. Chcemy pozyskiwać najbardziej utalentowanych pracowników i nagradzać ich nadzwyczajną pracę. Utrzymanie doskonałej opinii ma dla nas kluczowe znaczenie.

SORTUJ
CENA
21,29zł
75,48zł
27,90zł
36,94zł
26,48zł
21,12zł
17,84zł
21,45zł
22,23zł
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.