zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Sandoz
Adres


Pojemność 75g
Postać Żel
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Opis produktu

To bezbarwny żel o zapachu mentolu, zawierający substancję czynną octanowinian glinu. Lek po zastosowaniu na skórę wykazuje działanie ściągające i przeciwobrzękowe, jednocześnie łagodzi dolegliwości bólowe. Substancja pomocnicza - mentol, działa miejscowo chłodząco.

Skład
Glinu octanowinian 10 mg/g, Etanol 96%, lewomentol, metylu parahydroksybenoesan, karbomer, sodu wodorotlenek, woda oczyszczona
Wskazania
Altacet® żel sprawdzi się w przypadku:
- Kontuzji
- Stłuczeń
- Opuchlizn
- Bólu pourazowego
- Obrzęków spodowowanych oparzeniem I°
Działanie
- Powoduje złagodzenie bólu w obrębie ogniska zapalnego.
- Octanowinian glinu który jest substancją czynną zmniejsza opuchliznę i działa ściągająco.
- Mentol ma działanie chłodzące.

Altacet® w żelu przynosi ulgę. Przy każdym stłuczeniu działa uśmierzająco i łagodzi dolegliwości bólowe. Dzięki niemu obrzęk i opuchlizna znikną szybciej, a nieprzyjemny ból w obrębie ogniska zapalnego zostanie złagodzony.
Dawkowanie
Lek przeznaczony do stosowania miejscowego na skórę. Należy go stosować na czystą, suchą skórę w bolących miejscach od 3 do 4 razy na dobę, w odstępach kilkugodzinnych, najlepiej w postaci okładów.

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 3 lat:
Nie stosować dłużej niż 3-5 dni. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą.

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Altacet® żel sprawdzi się w przypadku:- Kontuzji- Stłuczeń- Opuchlizn- Bólu pourazowego- Obrzęków spodowowanych oparzeniem I°

Działanie

- Powoduje złagodzenie bólu w obrębie ogniska zapalnego.- Octanowinian glinu który jest substancją czynną zmniejsza opuchliznę i działa ściągająco.- Mentol ma działanie chłodzące.Altacet® w żelu przynosi ulgę. Przy każdym stłuczeniu działa uśmierzająco i łagodzi dolegliwości bólowe. Dzięki niemu obrzęk i opuchlizna znikną szybciej, a nieprzyjemny ból w obrębie ogniska zapalnego zostanie złagodzony.

Edyta
Na stłuczenia to jeden z lepszych żeli. Ja zazwyczaj sięgam po niego.

Mirek
Na lekkie obrzęki zawsze używam tego żelu i spisuje się fenomenalnie, polecam!

Zosia
Altacet mamy zawsze w naszej apteczce. Stosuję go od lat. Niezawodny na wszelkie stłuczenia, siniaki i otarcia. Altacet żel jest bezpieczny dla dzieci. Wydajny, łatwy w użyciu, nie ma drażniącego zapachu i jest naprawdę skuteczny. Bardzo go lubię i polecam tak samo jak altacet ice, który przyjemnie chłodzi uśmierzając ból. Atrakcyjna cena. Polecam produkt jaki i aptekę.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.