zdjecie zdjecie

Active Legs Żyły i naczynia krwionośne 30 tabletek

Producent New Nordic
Pojemność 30szt.
Postać Tabletki
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Opis produktu

Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu żył i naczyń krwionośnych. Przynosi ulgę zmęczonym nogom.

Skład

Active Legs składniki aktywne :** wyciąg z kory francuskiej sosny morskiej (Pinus pinaster, Aiton) standaryzowany na 95 % polifenoli - 360 mg (1 tabletka); wyciąg z liści czerwonej winorośli (Vitis vinifera L.) standaryzowany na 5 % polifenoli - 360 mg (1 tabletka); witamina C (kwas L-askorbinowy) - 20 mg (1 tabletka 50% RWS*); wyciąg z czarnego pieprzu (Piper nigrum L.) standaryzowany na 40% piperydyny - 20 mg.

Wskazania

Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie żył i naczyń krwionośnych.

Działanie

Oryginalna bioaktywna i odżywcza kombinacja zawarta w każdej tabletce pomaga uniknąć uczucia zmęczonych nóg również po długotrwałym staniu lub siedzeniu. Wyprodukowana w Szwecji tabletka zawiera ziołową kombinację wyciągu z kory francuskiej sosny morskiej, liści czerwonej winorośli i czarnego pieprzu z dodatkiem witaminy C. Zawartość kory francuskiej sosny morskiej pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania żył, chroni ściany naczyń krwionośnych oraz poprawia dobrą cyrkulację krwi. Wyciąg z liści czerwonej winorośli przyczynia się do właściwego przepływu krwi w nogach i może zmniejszyć uczucie zmęczonych i ciężkich nóg. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu dla zapewnienia właściwego funkcjonowania naczyń krwionośnych. 

Dawkowanie

Przyjmować 1 tabletkę dziennie popijając szklanką wody. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i nie zastąpi zdrowego trybu życia.

Opinie o Active Legs Żyły i naczynia krwionośne 30 tabletek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.