zdjecie zdjecie

Aboca GrinTuss herbatka ziołowa 20 sztuk

Producent Aboca Polska
Pojemność 20szt.
Postać Herbata
Dostępna ilość
33%Complete

Spis treści:

Skład

Liście mięty pieprzowej (Mentha piperita), korzeń lukrecji (Glycyrrhiza glabra), wierzchołki grindelii (Grindelia robusta), liście babki lancetowatej (Plantago lanceolata), owoce anyżu gwieździstego (Illicium verum), wierzchołki tymianku pospolitego (Thymus vulgaris), kwiatostan kocanki (Helichrysum italicum, var. HyperCreso), olejek eteryczny z eukaliptusa (Eucalyptus globulus), olejek eteryczny z mięty pieprzowej (Mentha piperita).

Składniki aktywne zawarte w 2 torebkach*Wierzchołki grindelii: 450 mg mianowane na zawartość fenoli w przeliczeniu na kwas galusowy ≥ 0,8%
Liście babki lancetowatej: 300 mg mianowane na zawartość aukubiny ≥1%    
Kwiatostan kocanki: 150 mg
Olejek eteryczny z eukaliptusa i z mięty pieprzowej: 60 mg odpowiada około 3 kroplom olejków eterycznych

*Podane wielkości odnoszą się do składników zawartych w dwóch torebkach, a nie w naparze.

Wskazania

Herbata ziołowa GrinTuss jest suplementem korzystnym dla zdrowia dróg oddechowych.

Działanie

Dzięki działaniu takich roślin jak grindelia, babka i kocanka (var. HyperCreso wybrana ze względu na wysoką zawartość substancji aktywnych), oferuje skuteczne balsamiczne i powlekające działanie.
Działanie herbaty ziołowej GrinTuss jest uzupełniane olejkami eterycznymi z mięty i eukaliptusa, które dzięki zaparzeniu w gorącej wodzie, wyzwalają ciepłe opary balsamiczne.

Dawkowanie

Zaleca się wypicie 1 lub 2 torebek herbaty ziołowej dziennie. Jedna saszetka wystarczy do przygotowania jednej herbaty ziołowej.
Jedną saszetkę herbaty ziołowej umieszczonej w kubku zalać wrzącą wodą, zaparzać przez 5-7 minut pod przykryciem, aby zapobiec rozproszeniu substancji lotnych o działaniu balsamicznym.

Przeciwwskazania

Nie przekraczać zalecanych dawek. Suplementów diety nie można uznać za substytuty różnorodnej i zrównoważonej diety i należy je stosować utrzymując zdrowy styl życia. Produkt należy przechowywać z dala od dzieci.

Opinie o Aboca GrinTuss herbatka ziołowa 20 sztuk

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.