Vitrum Osteo 100 tabletek

cena
25,49 zł
Ilość:
Producent Unipharm
Pojemność 100 szt.
Postać leku Tabletki
Wariant
produktu
Dostępna ilość
100% Complete

Opis produktu

Vitrum Osteo to suplement zawierający wapń, magnez oraz witaminę D3. Są to składniki odgrywające dużą rolę w strukturze tkanki kostnej, wpływają na stan kości i zębów, są też niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu mięśniowego i nerwowego. Witamina D3 zwiększa wchłanianie wapnia, reguluje gospodarkę wapniowo-fosforanową, prawidłowe funkcjonowania mięśni, układu odpornościowego. 

Niedobory składników mineralnych jak wapń i magnez oraz witaminy D3 mogą powodować rozwój krzywicy, osteoporozy oraz zaburzenia układu immunologicznego.

Skład

1 tabletka: Witamina D3 (cholekalcyferol) 800 j.m. (20 µg)
Wapń  elementarny 500 mg
Magnez 200 mg

Wskazania

Preparat zawierający wapń z muszli ostryg morskich, witaminę D3 i magnez. Wapń z witaminą D3 oraz magnez są potrzebne do utrzymania prawidłowej budowy i stanu kości.  Uzupełnia dietę w wapń, magnez oraz witaminę D3

Działanie

Suplement zawiera wapń pozyskiwany jest z muszli ostryg morskich. Wapń potrzebny jest do utrzymania zdrowych kości. Witamina D3 polepsza wchłanianie i wykorzystanie wapnia. Ponadto witamina D3 jest odpowiedzialna za utrzymanie prawidłowej siły mięśniowej - co redukuje ryzyko upadków i w konsekwencji - złamań. Wraz z witaminą D3 i magnezem, wapń jest odpowiedzialny za właściwy proces mineralizacji kości. 

Dawkowanie

1 - 2 tabletki dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po posiłku.

Opinie o Vitrum Osteo 100 tabletek

Krzysiek

Pozytywna,

Krzysiek

Pozytywna,

OLA

Skuteczny środek uzupełniający niedobór wapnia, magnezu i vit D3.,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Vitrum Osteo 100 tabletek kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.