Virde Końska maść forte rozgrzewająca balsam do smarowania 350 g

Producent Virdepol
Pojemność 350 g
Postać Maść
Dostępna ilość
100%Complete

Spis treści:

Wskazania

bóle reumatyczne i stawowe, stany zapalne ścięgien i torebek stawowych, miejscowe obrzęki , bóle mięśni i kręgosłupa, przy niedokrwieniach kończyn

Działanie

Końska Maść Forte sporządzona jest według tradycyjnej receptury z 25 rodzajów ziół i ekstraktów roślinnych, przygotowanych w odpowiednich proporcjach. Łączy działanie hydratacji żelu z przyjaznym działaniem olejków eterycznych oraz ekstraktów ziołowych. Efekt rozgrzania jest naturalnym objawem wzrostu ukrwienia i działania czynnych substancji biologicznych. Końska Maść Rozgrzewająca Forte dzięki wzbogaconej recepturze charakteryzuje się przedłużonym czasem działania.
 

Dawkowanie

Stosować kilka razy dziennie. Nanieść odpowiednią ilość preparatu na skórę (tyle, ile ta jest w stanie wchłonąć). Celem zwiększenia efektu działania sugeruje się stosowanie preparatu po zażyciu gorącej kąpieli oraz zakrycie posmarowanych części ciała ciepłą odzieżą.

Opinie o Virde Końska maść forte rozgrzewająca balsam do smarowania 350 g

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.