zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Vichy
Adres

ul. Grzybowska 62, 00-844 Warszawa

Pojemność 50ml + 15ml + 3ml
Postać Zestaw
Dostępność

Spis treści:

Opis produktu

VICHY IDÉALIA - Energetyzujący krem wygładzający  do skóry normalnej i mieszanej

KREM NA DZIEŃ 50 ml + 15 ml

Przeznaczony dla kobiet  o skórze twarzy z widocznymi oznakami zmęczenia, pozbawionej blasku, z nierównomiernym kolorytem, z widocznymi porami, z pierwszymi zmarszkami.

Delikatny, świeży i jedwabisty krem. Łączy świeżość żelu z komfortem i delikatnością kremu. Zapach zawiera nuty herbaty i białych kwiatów.

VICHY IDÉALIA Serum rozświetlające

SERUM DO TWARZY 3 ml

Serum na dzień

Przeznaczone dla kobiet  o skórze twarzy z widocznymi oznakami zmęczenia, pozbawionej blasku, z nierównomiernym kolorytem, z widocznymi porami, z pierwszymi zmarszkami.

Świeża i bardzo lekka kosystencja. Szybko się wchłania. Zapach zawiera nuty herbaty i białych kwiatów.

Działanie

VICHY IDÉALIA - Energetyzujący krem wygładzający  do skóry normalnej i mieszanej

KOMPLEKS ENERGETYZUJĄCY: Rozświetlający wyciąg z czarnej herbaty i Adenozyna połączone z polifenolami z jagód o właściwościach antyoksydacyjnych i Wodą Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów.

SKUTECZNOŚĆ IDÉALIA: Energetyzujący krem wygładzający wyrównuje koloryt skóry, uwalnia naturalny blask, wygładza powierzchnię skóry, nawet przy intensywnym trybie życia.

Nawilża przez 24 h. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Przeznaczony dla skóry normalnej i  mieszanej. Hipoalergiczny. Bez Parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera kojącą i wzmacniającą Wodę Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów. 

WYNIKI TESTU KLINICZNEGO*: +35% wzrost widoczności blasku  +27% wyrównany koloryt -21% widoczność porów

WYNIKI TESTU SAMOOCENY**: BLASK: skóra widocznie rozświetlona u 85% KOLORYT: skóra widocznie ujednolicona u 79% WYGŁADZENIE: skóra widocznie gładsza u 82%

*Test kliniczny, 57 osób, po 1 miesiącu. ** TEST samooceny, 78 osób, po 1 miesiącu.

VICHY IDÉALIA Serum rozświetlające

ENERGETYZUJĄCY KOMPLEKS ROZŚWIETLAJĄCY

Rozświetlający wyciąg z korzenia lukrecji połączony z przeciwutleniającymi flawonoidami z owoców cytrusowych, adenozyną o działaniu energetyzującym i bogatą w 15 minerałów Wodą Termalną z Vichy. Nawilża przez 24h.

SKUTECZNOŚĆ IDÉALIA: Serum rozświetlające przywraca blask, wyrównuje koloryt, wygładza powierzchnię, widocznie zwęża pory oraz redukuje pierwsze zmarszczki. Nawilża przez 24h. Pierwsze efekty widoczne już po 8 dniach.

Odpowiednie do skóry wrażliwej. Przeznaczone dla wszystkich typów skóry. Hipoalergiczne. Bez parabenów. Testowane pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera kojącą i wzmacniającą Wodę Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów. Idéalia Serum rozświetlające istotnie rozświetla skórę (+30%) po 4 tygodniach stosowania. Skuteczność potwierdzona w teście klinicznym, 55 kobiet, po 28 dniach.

Kategoria

Uroda

Producent

Postać

Działanie

VICHY IDÉALIA - Energetyzujący krem wygładzający  do skóry normalnej i mieszanejKOMPLEKS ENERGETYZUJĄCY: Rozświetlający wyciąg z czarnej herbaty i Adenozyna połączone z polifenolami z jagód o właściwościach antyoksydacyjnych i Wodą Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów.SKUTECZNOŚĆ IDÉALIA: Energetyzujący krem wygładzający wyrównuje koloryt skóry, uwalnia naturalny blask, wygładza powierzchnię skóry, nawet przy intensywnym trybie życia.Nawilża przez 24 h. Odpowiedni do skóry wrażliwej. Przeznaczony dla skóry normalnej i  mieszanej. Hipoalergiczny. Bez Parabenów. Testowany pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera kojącą i wzmacniającą Wodę Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów. WYNIKI TESTU KLINICZNEGO*: +35% wzrost widoczności blasku  +27% wyrównany koloryt -21% widoczność porówWYNIKI TESTU SAMOOCENY**: BLASK: skóra widocznie rozświetlona u 85% KOLORYT: skóra widocznie ujednolicona u 79% WYGŁADZENIE: skóra widocznie gładsza u 82%*Test kliniczny, 57 osób, po 1 miesiącu. ** TEST samooceny, 78 osób, po 1 miesiącu.VICHY IDÉALIA Serum rozświetlająceENERGETYZUJĄCY KOMPLEKS ROZŚWIETLAJĄCYRozświetlający wyciąg z korzenia lukrecji połączony z przeciwutleniającymi flawonoidami z owoców cytrusowych, adenozyną o działaniu energetyzującym i bogatą w 15 minerałów Wodą Termalną z Vichy. Nawilża przez 24h.SKUTECZNOŚĆ IDÉALIA: Serum rozświetlające przywraca blask, wyrównuje koloryt, wygładza powierzchnię, widocznie zwęża pory oraz redukuje pierwsze zmarszczki. Nawilża przez 24h. Pierwsze efekty widoczne już po 8 dniach.Odpowiednie do skóry wrażliwej. Przeznaczone dla wszystkich typów skóry. Hipoalergiczne. Bez parabenów. Testowane pod kontrolą dermatologiczną. Zawiera kojącą i wzmacniającą Wodę Termalną z Vichy bogatą w 15 minerałów. Idéalia Serum rozświetlające istotnie rozświetla skórę (+30%) po 4 tygodniach stosowania. Skuteczność potwierdzona w teście klinicznym, 55 kobiet, po 28 dniach.

Dla kogo

kobieta

Problem

skóra normalna skóra wrażliwa skóra mieszana skóra zmęczona

Stosowanie

twarz dzień

Wiek

50-60 lat 60 i wiecej lat 18-30 lat 30-40 lat 40-50 lat

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.