Vichy Aqualia Thermal Xmass, krem nawilżający 50 ml + Aqualia Thermal krem nawilżający 3 ml + Mineral 89 codzienny booster nawilżająco-wzmacniający 10 ml [ZESTAW]

Producent Vichy
Pojemność 50ml + 10 ml + 3 ml
Postać Zestaw
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

  • Vichy Aqualia Thermal - krem nawilżający dla skóry suchej i bardzo suchej 50 ml i 3 ml
  • Vichy Minéral 89 - codzienny booster nawilżająco-wzmacniający 10 ml
  • Kosmetyczka

Działanie

Vichy Aqualia Thermal - krem nawilżający dla skóry suchej i bardzo suchej 50 ml i 3 ml

Bogata formuła kremu nawilżającego została specjalnie opracowana do skóry odwodnionej i potrzebującej nawilżenia. Zawiera mineralizującą wodę termalną oraz kwase hialuronowy pochodzenia naturalnego i roślinną mannozą w celu zachowania, wzmocnienia nawodnienia i ograniczenia utraty wody w skórze. Zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego. Od pierwszego zastosowania skóra jest natychmiast nawilżona i chroniona przed zanieczyszczeniami.

Vichy Mineral 89 codzienny booster nawilżająco-wzmacniający 10 ml

Minéral 89, codzienny booster nawilżająco-wzmacniający, który pomaga utrzymać naturalną siłę skóry. Chroni ją przed szkodliwymi czynnikami, takimi jak klimatyzacja, warunki atmosferyczne, stres oksydacyjny, zmęczenie. Pierwszy booster nawilżająco-wzmacniający do codziennego stosowania pod krem, przeznaczony do każdego typu skóry, dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku.
Codziennie rano skóra jest wzmocniona, zyskuje nawilżenie i sprężystość, które utrzymują się przez cały dzień. Lekka, szybko wchłaniająca się delikatna żelowa konsystencja. Nie pozostawia tłustego uczucia na skórze. Bez zapachu.

Opinie o Vichy Aqualia Thermal Xmass, krem nawilżający 50 ml + Aqualia Thermal krem nawilżający 3 ml + Mineral 89 codzienny booster nawilżająco-wzmacniający 10 ml [ZESTAW]

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.