Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

Pojemność 5szt.
Postać Plastry
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Urgo Flictene na pęcherze średnie plastry ultradelikatne 5 sztuk Skład

5 sztuk, rozmiar 5,9 x 3,4 cm

Urgo Flictene na pęcherze średnie plastry ultradelikatne 5 sztuk Wskazania

Do stosowania na pęcherze 

Urgo Flictene na pęcherze średnie plastry ultradelikatne 5 sztuk Działanie

URGO na Pęcherze średni rozmiar to ultradyskretne samoprzylepne opatrunki do stosowania miejscowego na pęcherze stóp z masą hydrokoloidową. 

Absorbują wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną, która natychmiast łagodzi ból 

Dopasowują się do kształtu stopy

Chronią pęcherz przed uciskiem i otarciami

Ultradyskretne: odpowiednie do odkrytych butów.

Urgo Flictene na pęcherze średnie plastry ultradelikatne 5 sztuk Dawkowanie

1. Nie przekłuwać pęcherza. 2. Niezależnie od tego, czy pęcherz został przekłuty, czy nie, należy oczyścić

pęcherz i jego okolice wodą z mydłem i zdezynfekować, używając roztworu antyseptycznego (niezawierajacego alkoholu). Osuszyć sterylnym kompresem lub pozostawić do wyschnięcia. 3. Zdjąć przezroczystą folię ochronną (strefa oznaczona strzałką). 4. Ogrzać opatrunek w dłoniach, aby ułatwic jego formowanie, i zdjac ochronna czesc ozdobna. 5. Nałozyć opatrunek tak, aby pogrubiona część środkowa znalazła się na pęcherzu. 6. Dokładnie wygładzić i przycisnąć opatrunek, aby poprawić jego przyleganie. 

7. Opatrunek nie powinien pozostawać na miejscu dłużej niż przez 2–3 dni; jeśli nie odpadnie sam, należy go usunąć. Należy zmieniać opatrunek zgodnie z instrukcją użycia.

Urgo Flictene na pęcherze średnie plastry ultradelikatne 5 sztuk Przeciwwskazania

Przeciwwskazany w przypadku zakazonych ran. Przeciwwskazany w przypadku zapalenia tetnic konczyn dolnych. Przeciwwskazany w przypadku zakazonej stopy cukrzycowej.

Urgo Flictene na pęcherze średnie plastry ultradelikatne 5 sztuk Dodatkowe

Niesterylny opatrunek hydrokoloidowy wskazany do leczenia pęcherzy; jest wodoodporny przy codziennych kąpielach. - Nadaje się do samodzielnego stosowania przez dorosłych i dzieci w wieku powyżej 16 lat (młodsze dzieci mogą stosować ten opatrunek pod nadzorem rodziców lub osób dorosłych). - Nie przycinać. Produkt do jednorazowego użytku; nie zmieniać położenia juz nałożonego opatrunku, nie uzywać ponownie tego samego opatrunku (ryzyko zakażenia). - Opatrunki hydrokoloidowe w połączeniu z wysiękiem tworzą biały żel. W razie pozostania kleistych pozostałości hydrokoloidu na skórze zalecane jest namoczenie w wodzie. Warstwa klejąca zwiększy swoją objetość, straci przyczepność i odłączy się od skóry. - Nie stosować opatrunku ani nie usuwać już zastosowanego opatrunku i skonsultować się z lekarzem: - jeżeli stan pęcherza pogarsza się lub jeśli nie ma poprawy po 6 dniach leczenia, - w przypadku obecności objawów zakazenia (zaczerwienienie, ból, uczucie gorąca, obrzęk wokół rany, ropa, itp.), - w razie jakichkolwiek wątpliwosci lub dyskomfortu. - Pacjenci z cukrzycą powinni stosować opatrunki hydrokoloidowe wyłącznie pod kontrolą lekarza lub pielegniarki. - Nie używać opatrunków dłużej niż przez kolejne 30 dni. - Opatrunki należy przechowywać w oryginalnym pudełku. Nie używać po upływie terminu ważnosci (podanego na pudełku).

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Do stosowania na pęcherze 

Działanie

URGO na Pęcherze średni rozmiar to ultradyskretne samoprzylepne opatrunki do stosowania miejscowego na pęcherze stóp z masą hydrokoloidową. • Absorbują wydzielinę powstającą w pęcherzu, tworząc żelową poduszeczkę ochronną, która natychmiast łagodzi ból • Dopasowują się do kształtu stopy• Chronią pęcherz przed uciskiem i otarciami• Ultradyskretne: odpowiednie do odkrytych butów.

Zuzanna
Zawsze mam w torbie, przy takich wrażliwych stopach jak moje, są niezastąpione.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.