Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Aurovitas
Adres

Sokratesa 13D/27, 01-909 Warszawa

Pojemność 5g
Postać Żel
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Działanie
  • chemicznie wiąże wolne rodniki tlenowe, powstające w trakcie procesu gojenia ran,
  • izoluje ranę przed wtórnym zakażeniem z zewnątrz,
  • wytwarza na ranie elastyczną mechaniczną warstwę ochronną,
  • tworzy odpowiednie środowisko do procesu ziarninowania i wchłania wysięk z rany.
Skład

UniGel Apotex to hydrofilowy żel metakrylowy złożony z usieciowanego kopolimeru 2-hydroksyetylometakrylanu, makrogolu i wody destylowanej, który posiada polimerowo wiązane i sterycznie osłaniane grupy aminowe (HEMA-HAS).

Wskazania

UniGel Apotex to hydrofilowy żel do leczenia powierzchownych ran skóry. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych pacjentów.

Dodatkowe

W razie wystąpienia działań niepożądanych (zwiększony ból, zaczerwienienie itp.) należy przerwać stosowanie żelu i skonsultować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi! Nie stosować wewnętrznie. Tylko do użytku zewnętrznego! Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na tubie. Przed zastosowaniem u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią należy skonsultować się z lekarzem. Stosować nie dłużej niż 30 dni. Stosowanie żelu powyżej 30 dni należy skonsultować się z lekarzem. Po każdym użyciu należy dokładnie zamknąć tubę. 

Kategoria

Leki OTC i suplementy

Producent

Postać

Stosowanie

UniGel Apotex to hydrofilowy żel do leczenia powierzchownych ran skóry. Produkt jest przeznaczony dla dorosłych pacjentów.

Działanie

chemicznie wiąże wolne rodniki tlenowe, powstające w trakcie procesu gojenia ran,izoluje ranę przed wtórnym zakażeniem z zewnątrz,wytwarza na ranie elastyczną mechaniczną warstwę ochronną,tworzy odpowiednie środowisko do procesu ziarninowania i wchłania wysięk z rany.

Rejestracja

wyrób medyczny

Sposób aplikacji

na skórę

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.