Thionerv 600 mg 30 tabletek

Nowa cena
cena
32,98 zł
Ilość:
Producent Solinea
Pojemność 30 szt.
Postać leku Tabletki
Dostępna ilość
33% Complete

Skład

kwas alfa-liponowy, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna (E460I), kroskarmeloza sodowa, substancja wiążąca: etanol, hydroksypropyloceluloza (E463), substancja glazurująca: dwutlenek krzemu (E551), stearynian magnezu, długołańcuchowe glicerydy częściowe, skład otoczki: woda oczyszczona, czysty AquaPolish D.
 

Wskazania

Suplement diety do zastosowania w celu uzupełnienia diety w kwas alfa-liponowy.

Dawkowanie

1 tabletka dziennie. Tabletkę należy popić odpowiednią ilością wody.
 

Przeciwwskazania

produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia. Nie zaleca się kobietom w ciąży i karmiącym piersią.

Thionerv 600 mg 30 tabletek

ok,

bardzo dobry,

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Thionerv 600 mg 30 tabletek kupili także:

Magvit B6 50 tabletek

Magnez to jeden z najważniejszych pierwiastków mających wpływ na funkcjonowanie organizmu. Z powodu słabej przyswajalności magnezu w organizmie może występować jego niedobór, spowodowany niewłaściwą dietą, piciem dużej ilości kawy i herbaty, przewlekłym stresem. Objawy niedoboru magnezu to najczęściej kurcze mięśni, drganie powiek,  problemy z zasypianiem. Dalszymi konsekwencjami przewlekłego niedoboru magnezu w organizmie może być nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, zaburzeń rytmu pracy serca oraz zawał.

Ze względu na małą wchłanialność magnezu, lek Magvit B6 zawiera w swoim składzie witaminę B6, która ułatwia jego transport z przewodu pokarmowego do krwi i przez błony biologiczne do wnętrza komórek. Dodatkową korzyścią z obecności witaminy B6 w leku Magvit jest jej dawka, która zapewnia optymalny poziom w organizmie chroniący przed niedoborem.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.