Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent SCA Hygiene
Adres

ul. Puławska 435A, 02-801 Warszawa

Pojemność 135szt.
Postać Chusteczki
Dostępność

Spis treści:

Tena Soft Wipe suche chusteczki oczyszczające 135 sztuk Opis

Grubsze i szczególnie delikatne w dotyku chusteczki higieniczne w połączeniu z kremem TENA Wash Cream lub pianką TENA Wash Mousse idealnie nadają się do pielęgnacji skóry osób starszych, pozostawiając uczucie wyjątkowej miękkości.

Tena Soft Wipe suche chusteczki oczyszczające 135 sztuk Wskazania

Przeznaczona przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych, ale doskonała też do oczyszczania skóry całego ciała.

Tena Soft Wipe suche chusteczki oczyszczające 135 sztuk Działanie

Bardzo chłonna, nie pozostawia włókien, wytrzymała zarówno na sucho, jak i po zamoczeniu. Do używania na mokro lub sucho z produktami TENA Wash Cream lub Wash Mousse — zapewnia codziennie uczucie niezwykłej miękkości. Pozwala uniknąć ryzyka przeniesienia zakażenia przez ręczniki wielorazowe.

Specjalnie zaprojektowane opakowanie z wygodnym dyspenserem obsługiwanym jedną ręką zapewnia, że chusteczki i rękawice pozostają świeże i czyste. Produkty są wyciągane po jednej sztuce, co minimalizuje ryzyko kontaktu między nimi i zapobiega przenoszeniu zarazków.

Kategoria

Art higieniczne

Producent

Postać

Stosowanie

Przeznaczona przede wszystkim do częstej pielęgnacji skóry okolic krocza podczas zmiany produktów chłonnych, ale doskonała też do oczyszczania skóry całego ciała.

Działanie

Bardzo chłonna, nie pozostawia włókien, wytrzymała zarówno na sucho, jak i po zamoczeniu. Do używania na mokro lub sucho z produktami TENA Wash Cream lub Wash Mousse — zapewnia codziennie uczucie niezwykłej miękkości. Pozwala uniknąć ryzyka przeniesienia zakażenia przez ręczniki wielorazowe.Specjalnie zaprojektowane opakowanie z wygodnym dyspenserem obsługiwanym jedną ręką zapewnia, że chusteczki i rękawice pozostają świeże i czyste. Produkty są wyciągane po jednej sztuce, co minimalizuje ryzyko kontaktu między nimi i zapobiega przenoszeniu zarazków.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.