Systane Balance nawilżające krople do oczu 10 ml

cena
21,87 zł
Ilość:
Producent Alcon Polska
Pojemność 10ml
Postać leku Płyn
Dostępna ilość
100% Complete

Skład

glikol propylenowy, guar hydroksypropylowy, olej mineralny, dimirystoilofosfosfatydyloglicerol, stearynian polioksylu 40, trój stearynina sorbitanu, kwas borowy, sorbitol, edetynian dwusodowy i środek konserwujący POLYQUAD® (polyquaternium-1) 0,001%.

Wskazania

Nawilżające krople do oczu SYSTANE® BALANCE służą do leczenia objawów suchego oka, dając czasową ulgę w odczuwaniu pieczenia i podrażnienia spowodowanego suchością oka.

Dawkowanie

Nawilżające krople do oczu SYSTANE® BALANCE można używać w razie potrzeby o każdej porze dnia. Mogą być używane do leczenia objawów suchego oka związanych z używaniem soczewek kontaktowych przez zakraplanie przed założeniem soczewek i po zdjęciu soczewek kontaktowych. Wstrząsnąć dokładnie przed użyciem. Należy wprowadzić krople do oka i zamrugać.

Przeciwwskazania

Osoby uczulone na którykolwiek składnik preparatu SYSTANE® BALANCE nawilżające krople do oczu nie powinny stosować tego produktu.

Opinie o Systane Balance nawilżające krople do oczu 10 ml

Aga

dobry

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Systane Balance nawilżające krople do oczu 10 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.