zdjecie zdjecie

Symphar Ciąża SymVital DHA 30 kapsułek

Producent SymPhar
Pojemność 30szt.
Postać Kapsułki
Dostępna ilość
Brak produktu

Spis treści:

Skład

olej rybi (źródło DHA-VivoTM Mega1), żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol.

Symvital DHA nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów – dbamy o to, aby otoczka kapsułki była w pełni naturalna i nie zawierała składników, które mogłyby być szkodliwe dla mamy lub dziecka

Wskazania

Symvital® DHA to suplement diety zawierający certyfikowane DHA (Vivo TM Mega 1), dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią w szczególności w wieku powyżej 35 r.ż.

Działanie

Rola DHA:

  • spożywanie DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój oczu u płodu i niemowląt karmionych piersią;
  • spożywanie DHA przez matkę wspomaga prawidłowy rozwój mózgu u płodu i niemowląt karmionych piersią.

Korzystne działanie dla kobiet ciężarnych i matek karmiących występuje w przypadku spożywania 200 mg DHA dziennie ponad zalecane dzienne spożycie kwasów tłuszczowych omega-3 dla dorosłych, tj.: 250mg DHA i kwasu eikozapentaenowego(EPA).

Suplementacja kwasem dokozaheksaenowym (DHA) odgrywa również istotną rolę w prewencji porodu przedwczesnego. Najważniejszą korzyścią kliniczną suplementowania kobiet ciężarnych DHA jest zmniejszenie ryzyka porodów przedwczesnych przed 34 tygodniem ciąży.

Dawkowanie

2 kapsułki dziennie jeśli kobieta stosuje wyłącznie Symvital® DHA lub 1 kapsułkę dziennie jeśli stosuje w połączeniu z Symvital® Mama lub według zaleceń lekarza.

Opinie o Symphar Ciąża SymVital DHA 30 kapsułek

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.