zdjecie zdjecie
Wapteka.pl
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy i odbioru bezpłatnego mini-produktu brakuje Ci 299.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Producenci

Specjalistyczne dermokosmetyki Ducray powstały z wykorzystaniem odpowiednio wyselekcjonowanych aktywnych składników, których mechanizmy działania zostały poddane dogłębnej analizie biologicznej i fizjologicznej w dziale badawczym Labolatoriów Pierre Fabre.

Bestsellery

DUCRAY DEXYANE – apteka internetowa wapteka
DUCRAY DEXYANE

Emolient krem przeciw drapaniu 200ml
Krem emolient przeciw drapaniu przeznaczony jest dla osób z nadmiernie suchą skórą oraz skłonnością do atopii. Emolient przeznaczony jest dla dzieci powyżej 3. roku życia i osób dorosłych.

41,21 zł

ZOBACZ
ducray obrazek - apteka wapteka
Zadbaj o swoją przyszłość z Ducray!
Marka Ducray od lat wprowadza na rynek dermokosmetyczny innowacyjne preparaty, umożliwiające skuteczną pielęgnację wrażliwej i delikatnej skóry głowy, włosów oraz całego ciała. Dzięki współpracy naukowców z Centrum Badań Pierre Fabre i lekarzy powstają wyjątkowe receptury z wykorzystaniem wyselekcjonowanych aktywnych składników.
ducray obrazek - apteka wapteka
Ducray – apteka internetowa wapteka
Każdy produkt Ducray wyróżnia się nowatorską i unikalną formułą. Przed wprowadzeniem na rynek poddawany jest wnikliwym testom oraz specjalistycznej analizie. Dobór składników jest przemyślany, gwarantujący bezpieczeństwo i skuteczność. Szeroka oferta marki Ducray obejmuje specjalistyczne szampony i płyny myjące, kremy do twarzy, żele do ciała oraz zaawansowane kuracje wzmacniające.

Polecane produkty

Zatroszcz się o kondycję skóry!

Wsparcie dla Twoich włosów!

Skóra woła S.O.S. / Ratunek dla skóry z problemami!

Skóra z zaburzeniami złuszczania wymaga ukojenia!
łupież, łuszczycowe stany skóry

Włosy delikatne wymagają szczególnej pielęgnacji!

Dlaczego warto wybrać DUCRAY?

Tworzenie formuły

Każdy produkt Ducray przed wprowadzeniem na rynek, przechodzi skomplikowaną fazę testów, skupiających się na istotnych dla dermokosmetyku cechach. Taka procedura zapewnia tolerancję produktu i bezpieczeństwo, bardzo istotne dla osób z wrażliwą i delikatną skórą.

Restrykcyjny dobór aktywnych składników

Formuły preparatów Ducray powstają w Centrum Badan Pierre Fabre lub są opracowywane przy udziale restrykcyjnych badań laboratoryjnych: in vitro, ex vivo, skin model tests etc.

Specjalistyczne programy oceny bezpieczeństwa

Za ocenę bezpieczeństwa stosowania dermokosmetyków Ducray odpowiada specjalistyczny program. Skrupulatna analiza preparatów Ducray przeprowadzana przez specjalistów z dziedziny toksykologii, skupia się szczególnie na surowcach wykorzystanych podczas tworzenia formuły oraz samych produktach. Ocena bezpieczeństwa składu bierze pod uwagę właściwości każdego składnika, w warunkach w jakich używany będzie produkt. Restrykcyjne zasady bezpieczeństwa dotyczą zwłaszcza produktów przeznaczonych dla niemowląt i dzieci oraz dorosłych z delikatną i wrażliwą skórą.

Nagrody i wyróżnienia dla marki DUCRAY

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.