Spirytus kamforowy 10% 90 g HASCO

Nowa cena
cena
2,31 zł
Ilość:
Producent Hasco
Pojemność 90 g
Postać leku płyn
Informacja PRODUKT LECZNICZY!
Dostępna ilość
66% Complete

Skład

1g płynu zawiera: 100mg kamfory oraz substancje pomocnicze: etanol 760g/l, woda oczyszczona.

Wskazania

stosowany do nacierań jako środek rozgrzewający w przeziębieniach, bólach stawowych i mięśniowych.

Działanie

rozgrzewające i wywołujące miejscowe przekrwienie skóry.

Dawkowanie

lek stosuje się zewnętrznie na skórę, małą ilością płynu nacierać obolałe miejsca 1-2 razy dziennie. 

Przeciwwskazania

nadwrażliwość na składniki leku, niemowlęta i dzieci do lat 6. Nie stosować w obrębie twarzy, błon śluzowych i na uszkodzoną skórę (np. oparzenia).

Informacja PRODUKT LECZNICZY!

Dodatkowe

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Spirytus kamforowy 10% 90 g HASCO

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Spirytus kamforowy 10% 90 g HASCO kupili także:

Nizoral szampon leczniczy 100 ml

Ketokonazol, czyli substancja czynna szamponu Nizoral jest pochodną imidazolu, która wykazuje działanie przeciwgrzybicze. Mechanizm działania tego składnika polega na hamowaniu wytwarzania składnika odżywczego błony komórkowej grzybów, w wyniku czego ulega ona uszkodzeniu, a komórka grzybicza obumiera. Nizoral jest szamponem leczniczym, wykazującym działanie na wielu gatunków dermatofitów i drożdżaków. Dodatkowo po zastosowaniu szamponu Nizoral Pacjent odczuwa zdecydowanie mniejszy świąd skóry głowy.

Olimp Gold-Vit D3+K2 30 kapsułek

Olimp Gold-Vit D3 + K2 jest suplementem diety w postaci kapsułek płynnych Flow Caps. Wytwarzanie za pomocą technologii Flow Caps Liquid Technology zapewnia szybką absorpcję witamin w organizmie oraz gwarantuje wysoką jakość zaabsorbowanych składników. 

Suplement diety Gold-Vit D3 + K2 zawiera w swoim składzie wysoką dawkę witaminy D3, dodatkowo uzupełnioną o naturalną witaminę K z natto, w postaci najlepiej przyswajalnej, czyli jako menachinon-7.

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.