Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Solgar
Adres

ul.Skoroszewska 12, 02-495 Warszawa

Pojemność 50szt
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

SOLGAR L-Glutamina 500 mg w wolnej postaci 50 kapsułek Opis

Produkt Solgar L-Glutamina zawiera trzeci z kolei, najliczniej występujący aminokwas we krwi i mózgu. Jest ona neuroprzekaźnikiem inhibitorowym i działa jako prekur­sor aminokwasu GABA (Gamma Amino Butyric Acid) – kwas gamma-ami­nomasłowy. Działa wspomagająco na stres, choroby wywołane przez stres, depresję, odczucie niepokoju oraz ból. 

Jest to znakomity środek pobudzający funkcje umysłowe. L-glutamina pokonuje barierę krew-mózg, gdzie jest przekształcana do kwasu glutaminowego będącego głównym źródłem paliwa dla mózgu. 

Wspomaga poprawę stanu jelit, gdyż glutamina  jest ważnym składnikiem tkanki łącznej układu jelitowego. Wy­kazano, że suplementacja zapobiega a nawet odwraca nadmierną przeni­kalność jelit (zespół nieszczelnych jelit).

Glutamina jest najliczniejszym aminokwasem w mięśniach szkieletowych ludzi. Naprawia i buduje mięśnie. Intensywne ćwiczenia powodują wzrost zapotrzebowania na tę substancję odżywczą.

W badaniach klinicznych stwierdzono, że suplementa­cja glutaminą zmniejsza głód alkoholowy, gdyż wpływa na chemię mózgu.  Ponadto glutamina przyspiesza tempo gojenia się wrzodów trawiennych. 

SOLGAR L-Glutamina 500 mg w wolnej postaci 50 kapsułek Skład

Jedna kapsułka zawiera: L-Glutaminę w ilości 500 mg. 

Naturalne substancje pomocnicze: Otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza). Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna. 

Substancje przeciwzbrylające: roślinny stearynian magnezu, roślinny kwas stearynowy. 

SOLGAR L-Glutamina 500 mg w wolnej postaci 50 kapsułek Dawkowanie

1 kapsułka dziennie

Najlepiej zażywać w trakcie posiłku lub stosować według wskazań lekarza. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia.

Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem. 

SOLGAR L-Glutamina 500 mg w wolnej postaci 50 kapsułek Dodatkowe

Produkt nie zawiera cukru, soli, skrobi, kukurydzy, soi, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwują­cych, zapachowych lub barwiących. Jest odpowiedni dla wegetarian.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.