zdjecie zdjecie
Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres

ul. Tadeusza Kościuszki 75/41 Kraków 30-114

Pojemność 2kg
Postać Sól
Dostępność

Spis treści:

Sól Bocheńska Bochneris Sport 2 kg Opis

Sól regeneracyjna dla sportowców w ekonomicznym opakowaniu. Ulga dla zmęczonych i przeciążonych stawów i mięśni po wzmożonym wysiłku fizycznym.

Sól Bocheńska Bochneris Sport 2 kg Skład

Sodium Chloride, Aqua, Calcium Chloride, Magnesium Chloride, Magnesium Bromide, Sodium Iodide, Potassium Chloride, Potassium Iodide.

Sól Bocheńska Bochneris Sport 2 kg Wskazania

Sól odświeża i regeneruje organizm, oczyszcza i ujędrnia skórę. Uwalniające się podczas kąpieli składniki mineralne umożliwiają oddychanie jodowym powietrzem. Kąpiele z dodatkiem soli Bochneris doskonale przygotowują skórę do zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp.

Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera sztucznych konserwantów. Przeznaczony dla osób o skórze normalnej. Mniej intensywne działanie dla osób o skórze delikatnej zapewnia sól Gazaris.

Sól Bocheńska Bochneris Sport 2 kg Działanie

  • odświeża i regeneruje organizm,
  • oczyszcza i ujędrnia skórę,
  • korzystnie wpływa na witalność organizmu i wspomaga procesy życiowe,
  • uwalniające się podczas kąpieli składniki mineralne przynoszą natychmiastową ulgę zmęczonym mięśniom i stawom

Sól Bocheńska Bochneris Sport 2 kg Dawkowanie

ok. 1 kg soli wsypać pod strumień bieżącej wody (ok. 100 litrów), zamieszać do całkowitego rozpuszczenia. W zależności od indywidualnych upodobań dawkowanie można proporcjonalnie zmieniać. Zalecany czas kąpieli 15 – 20 minut temperaturze 36-38 stopni Celsjusza.

Kategoria

Kosmetyki i akcesoria do kąpieli

Postać

Stosowanie

Sól odświeża i regeneruje organizm, oczyszcza i ujędrnia skórę. Uwalniające się podczas kąpieli składniki mineralne umożliwiają oddychanie jodowym powietrzem. Kąpiele z dodatkiem soli Bochneris doskonale przygotowują skórę do zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp.Produkt przebadany dermatologicznie. Nie zawiera sztucznych konserwantów. Przeznaczony dla osób o skórze normalnej. Mniej intensywne działanie dla osób o skórze delikatnej zapewnia sól Gazaris.

Działanie

odświeża i regeneruje organizm,oczyszcza i ujędrnia skórę,korzystnie wpływa na witalność organizmu i wspomaga procesy życiowe,uwalniające się podczas kąpieli składniki mineralne przynoszą natychmiastową ulgę zmęczonym mięśniom i stawom

Dla kogo

mężczyzna kobieta

Problem

skóra normalna

Wiek

40-50 lat 50-60 lat 60 i wiecej lat 12-18 lat 18-30 lat 30-40 lat

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.