Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres


Pojemność 10szt.
Postać Pieluchomajtki
Dostępność

Spis treści:

Seni Super oddychające pieluchomajtki rozmiar M 10 sztuk Wskazania

Super Seni mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany.

Seni Super oddychające pieluchomajtki rozmiar M 10 sztuk Działanie

Super Seni zapewniają:
- idealne dopasowanie do ciała oraz zwiększone poczucie suchości (elastyczny ściągacz taliowy z przodu i z tyłu wyrobu oraz dwie pary elastycznych przylepcorzepów)
- szybką i dokładną dystrybucję wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego
- redukcję nieprzyjemnego zapachu
- ochronę przed wyciekami
- swobodne oddychanie skóry
-  minimalizację ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych
- możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchy.

Seni Super oddychające pieluchomajtki rozmiar M 10 sztuk Dawkowanie

Zakładanie produktu na stojąco:


Zakładanie produktu na leżąco:


Seni Super oddychające pieluchomajtki rozmiar M 10 sztuk Dodatkowe

Rozmiar: medium

Obwód: 75 - 110cm

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Super Seni mogą być stosowane zarówno przy nietrzymaniu moczu, jak i przy inkontynencji kałowej. Na wyrobach znajduje się podwójny indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany.

Działanie

Super Seni zapewniają:- idealne dopasowanie do ciała oraz zwiększone poczucie suchości (elastyczny ściągacz taliowy z przodu i z tyłu wyrobu oraz dwie pary elastycznych przylepcorzepów)- szybką i dokładną dystrybucję wilgoci wewnątrz wkładu chłonnego- redukcję nieprzyjemnego zapachu- ochronę przed wyciekami- swobodne oddychanie skóry-  minimalizację ryzyka wystąpienia reakcji alergicznych- możliwość wielokrotnego zamykania i otwierania pieluchy.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Julka
Pieluchomajtki seni kupuję dla mojej Mamy, która już od 2 lat nie wstaje z łóżka. Wybrałam właśnie seni pieluchomajtki m, ponieważ są idealnie dopasowane do ciała, przepuszczają powietrze, dzięki temu zmniejsza się ryzyko pojawienia sie odleżyn czy odparzeń! pieluchomajtki seni zamawiam zawsze w aptece internetowej, ponieważ wówczas ich cena jest najkorzystniejsza. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.