Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Adres


Pojemność 30szt.
Postać Majtki
Dostępność

Spis treści:

Seni Active Normal elastyczne majtki chłonne rozmiar M 30 sztuk Opis

Elastyczne majtki chłonne Seni Active Normal jednorazowego użytku to idealne rozwiązanie dla osób z lekkim i średnim stopniem nietrzymania moczu, prowadzących aktywny tryb życia oraz dla uczestników zajęć rehabilitacji ruchowej.

Seni Active Normal elastyczne majtki chłonne rozmiar M 30 sztuk Wskazania

Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Normal, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Seni Active Normal zapewniają:
- optymalne dopasowanie do ciała (są elastyczne na całym obwodzie)
- wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne)
- komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku, nie szeleszczą)
- redukcję nieprzyjemnego zapachu moczu
- wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem
- swobodne oddychanie skóry
- minimalizację ryzyka reakcji alergicznych.

Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Seni Active Normal elastyczne majtki chłonne rozmiar M 30 sztuk Dodatkowe

Dyskretne i higieniczne wyrzucenie zużytego produktu, dzięki specjalnej tasiemce umieszczonej w tylnej części majtek chłonnych.

Rozmiar: Medium 80 - 110cm

Kategoria

Art higieniczne

Postać

Stosowanie

Jednorazowe majtki chłonne Seni Active Normal, które są zakładane jak zwykła bielizna, to wyjątkowe rozwiązanie dla osób aktywnych, ceniących sobie wygodę i bezpieczeństwo. Seni Active Normal zapewniają:- optymalne dopasowanie do ciała (są elastyczne na całym obwodzie)- wygodę podczas ściągania zużytego wyrobu (mają rozrywane szwy boczne)- komfort użytkowania (są miękkie i delikatne w dotyku, nie szeleszczą)- redukcję nieprzyjemnego zapachu moczu- wysoką chłonność i zabezpieczenie przed przeciekaniem- swobodne oddychanie skóry- minimalizację ryzyka reakcji alergicznych.Na wyrobach znajduje się indykator wilgotności, który stanowi precyzyjną informację o stopniu napełnienia pieluchy i konieczności jej zmiany oraz napis „FRONT” z przodu wyrobu, który wskazuje jak zakładać pieluchę.

Rejestracja

wyrób medyczny inny

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.