product-image
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
24.97 zł
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek
Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek

5.00

ocena ocena ocena ocena ocena

(1)

x10 x20
Producent
Bayer sp. z o.o.

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność
20szt
Postać


Formy dostawy:

delivery img delivery img delivery img delivery img

Formy płatności:

payment img payment img payment img payment img payment img payment img

Dostępny

24.97 zł

Skład

Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.

Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1 tabl., zazwyczaj 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż.: 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować doustnie, po jedzeniu, obficie popijając.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Wskazania

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.

Przeciwwskazania

Dzieci poniżej 12 lat, ciąża, okres karmienia, ostra porfiria wątrobowa, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nadwrażliwość na aminofenazon lub paracetamol.

To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Kategoria

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Kluczowy składnik

paracetamol
kofeina

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Julka
ocena ocena ocena ocena ocena
Na moje bóle migrenowe pomaga mi tylko saridon. Super, że preparat ten jest dostępny bez recepty! Saridon lek wykazuje nie tylko działanie przeciwbólowe, ale również przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Tak jak zaleca ulotka saridon można podawać dzieciom powyżej 12 roku życia (1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie). Polecam!

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem

cookies Strona korzysta z plików cookies, dzięki temu działa poprawnie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Cookies.