Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Adres

al. Jerozolimskie 158, 02-326 Warszawa

Pojemność 20szt
Postać Tabletki
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek Skład

Paracetamol 250 mg, propyfenazon 150 mg, kofeina 50 mg.

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek Wskazania

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek Dawkowanie

Dorośli: doraźnie 1 tabl., zazwyczaj 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Dzieci powyżej 12 r.ż.: 1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie. Tabletki przyjmować doustnie, po jedzeniu, obficie popijając.

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg 20 tabletek Przeciwwskazania

Dzieci poniżej 12 lat, ciąża, okres karmienia, ostra porfiria wątrobowa, alkoholizm, ciężka niewydolność wątroby i nerek. Nadwrażliwość na aminofenazon lub paracetamol.

Kategoria

Bez recepty

Postać

Stosowanie

Bóle różnego pochodzenia: głowy, zębów, nerwobólach, bólach reumatoidalnych itp. grypa, przeziębienia oraz bolesne miesiączkowanie.

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Kluczowy składnik

paracetamol kofeina

Rejestracja

lek

Julka
Na moje bóle migrenowe pomaga mi tylko saridon. Super, że preparat ten jest dostępny bez recepty! Saridon lek wykazuje nie tylko działanie przeciwbólowe, ale również przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Tak jak zaleca ulotka saridon można podawać dzieciom powyżej 12 roku życia (1/2-1 tabl. do 3 razy dziennie). Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.