zdjecie zdjecie
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 49.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Rossmax
Adres


Pojemność 1szt.
Postać Termometr
Dostępność

Spis treści:

Skład

Dokładność pomiaru : Na łuku brwiowym: +/- 0,3°C (0,5°F); w trybie pomiaru temperatury przedmiotów: +/- 2°C (3,6 °F)

Zakres pomiaru : Na łuku brwiowym: 34 - 42,2°C (93,2-108°F); w trybie pomiaru temperatury przedmiotów: 0-99,9°C (32-199,9°F)

Dodatkowe funkcje : Pamięć 9 wyników, alarm gorączki, podświetlany wyświetlacz

W zestawie : Termometr Rossmax HD500, bateria, etui, instrukcja obsługi w języku polskim

Wskazania

Urządzenie wykonuje dokładny pomiar z odległości do 5 cm w zaledwie 1 sekundę.

Za pomocą termometru Rossmax HD 500 można również zmierzyć temperaturę przedmiotów i otoczenia, co pozwala kontrolować na przykład temperaturę podawanego niemowlęciu mleka. Kiedy termometr wykryje temperaturę ciała wynoszącą więcej niż 37,5°C, cztery krótkie sygnały dźwiękowe informują o potencjalnej gorączce. Elektroniczny termometr Rossmax HD500 wyposażony został w pamięć mieszczącą 9 ostatnich pomiarów oraz czytelny podświetlany wyświetlacz, co ma szczególnie znaczenie podczas mierzenia temperatury w nocy. Elektroniczny termometr Rossmax umożliwia pomiar temperatury bezdotykowo, co pozwala na wykonywanie czynności kiedy dziecko śpi. Termometr bezkontaktowy Rossmax HD500 został przebadany klinicznie w oparciu o najwyższe standardy, które potwierdzają, że jest bezpieczny i dokładny.

Działanie

Szybki i dokładny pomiar w 1 sekundę

Wykonanie pomiaru z odległości do 5 cm

Pomiar temperatury ciała i przedmiotów

Alarm gorączki

Pamięć 9 pomiarów

Wyłączanie automatyczne po 6 sekundach

Czytelny i podświetlany wyświetlacz

Możliwość zmiany skali °C/°F

Automatyczne wyłączanie

Wskaźnik słabej baterii

Samodiagnoza w razie awarii

Plastikowe etui w zestawie

Kategoria

Sprzęt medyczny

Producent

Postać

Stosowanie

Urządzenie wykonuje dokładny pomiar z odległości do 5 cm w zaledwie 1 sekundę.Za pomocą termometru Rossmax HD 500 można również zmierzyć temperaturę przedmiotów i otoczenia, co pozwala kontrolować na przykład temperaturę podawanego niemowlęciu mleka. Kiedy termometr wykryje temperaturę ciała wynoszącą więcej niż 37,5°C, cztery krótkie sygnały dźwiękowe informują o potencjalnej gorączce. Elektroniczny termometr Rossmax HD500 wyposażony został w pamięć mieszczącą 9 ostatnich pomiarów oraz czytelny podświetlany wyświetlacz, co ma szczególnie znaczenie podczas mierzenia temperatury w nocy. Elektroniczny termometr Rossmax umożliwia pomiar temperatury bezdotykowo, co pozwala na wykonywanie czynności kiedy dziecko śpi. Termometr bezkontaktowy Rossmax HD500 został przebadany klinicznie w oparciu o najwyższe standardy, które potwierdzają, że jest bezpieczny i dokładny.

Działanie

Szybki i dokładny pomiar w 1 sekundęWykonanie pomiaru z odległości do 5 cmPomiar temperatury ciała i przedmiotówAlarm gorączkiPamięć 9 pomiarówWyłączanie automatyczne po 6 sekundachCzytelny i podświetlany wyświetlaczMożliwość zmiany skali °C/°FAutomatyczne wyłączanieWskaźnik słabej bateriiSamodiagnoza w razie awariiPlastikowe etui w zestawie

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.