Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Solinea
Adres


Pojemność 10ml
Postać Roztwór
Dostępność
Wyrób medyczny
Wyrób medyczny

Spis treści:

Opis

Retinacit OMK2 to roztwór do oczu z citikoliną (2%), kwasem hialuronowym (0,2%) o wysokiej masie cząsteczkowej i witaminą B12.

RetinaCit Omk2 sterylny roztwór do oczu 10 ml Skład

sól monosodowa citikoliny, cyjanokobalamina (witamina B12), kwas hialuronowy, jednozasadowy monohydrat fosforanu sodu, dwuzasadowy dodekahydrat fosforanu sodu, chlorek sodu, chlorek benzalkoniowy, woda do iniekcji

RetinaCit Omk2 sterylny roztwór do oczu 10 ml Wskazania

Retinacit OMK2 jest wskazany u pacjentów w początkowym stadium retiopatii cukrzycowej.

RetinaCit Omk2 sterylny roztwór do oczu 10 ml Działanie

Witamina B12 zawarta w preparacie, w sposób pośredni sprzyja fizjologicznym procesom reepitelializacji (odbudowy nabłonka) rogówki po zabiegach chirurgicznych oka, zabiegach laserowych lub na skutek niewielkich otarć powierzchni rogówki.

Nawilżające i ochronne właściwości preparatu zapewniają również ulgę w przypadku podrażnień, uczucia pieczenia i wrażenia obecności ciała obcego w oku, wywołanych czynnikami środowiskowymi lub długotrwałym korzystaniem z komputera.

RetinaCit Omk2 sterylny roztwór do oczu 10 ml Dawkowanie

1 kropla 3 razy dziennie, zależnie od potrzeb.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Retinacit OMK2 jest wskazany u pacjentów w początkowym stadium retiopatii cukrzycowej.

Działanie

Witamina B12 zawarta w preparacie, w sposób pośredni sprzyja fizjologicznym procesom reepitelializacji (odbudowy nabłonka) rogówki po zabiegach chirurgicznych oka, zabiegach laserowych lub na skutek niewielkich otarć powierzchni rogówki.Nawilżające i ochronne właściwości preparatu zapewniają również ulgę w przypadku podrażnień, uczucia pieczenia i wrażenia obecności ciała obcego w oku, wywołanych czynnikami środowiskowymi lub długotrwałym korzystaniem z komputera.

Rejestracja

wyrób medyczny

Lena
Retinactin w kroplach kupuję Mamie. bardzo dobrze nawilża i chroni oko. Polecam ten zakup. W Waptece znalazłam w najlepszej cenie.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.