product-image
Real Pharm Osteo complete 60 tabletek
20.98 zł
Real Pharm Osteo complete 60 tabletek

Real Pharm Osteo complete 60 tabletek

Brak ocen

Producent
Pojemność
60szt.
Postać


Dostępny

20.98 zł

Opis

Związek chemiczny zawarty w suplemencie, o nazwie węglan wapnia składa się z wapnia, węgla i tlenu. Głównym źródłem tego związku są organizmy morskie, takie jak koralowce, skorupiaki i mięczaki, które wykorzystują je do budowy skorup lub szkieletu. Prototypowa „muszla” jest zazwyczaj ochronną strukturą mięczaka, taką jak mięczak lub ostryga. Węglan wapnia zawarty w OSTEO COMPLETE pochodzi właśnie z specjalnie spreparowanych muszli morskich. Witamina D pomaga w prawidłowym wchłanianiu/wykorzystywaniu wapnia i fosforu, pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Skład

węglan wapnia muszli morskich , witamina K witamina D, substancja wypełniająca: celuloza; dwutlenek krzemu; substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych

Składniki aktywne w 1 porcji ( 1 tabletka) * % RWS
Witamina K ( preparat witamina K2 MK7) 75 µg 100
Witamina D 25 µg 500
Węglan wapnia muszli morskich, w tym wapń 1320 mg 500 mg 62,5

Wskazania

Węglan wapnia jest czasem przepisywany jako suplement dla tych, których dieta nie zawiera wapnia, najbogatszego minerału w organizmie i jednego z jego najważniejszych. Niski poziom wapnia może być szkodliwy dla funkcjonowania organizmu, podobnie jak przy wyczerpywaniu się zasobów wapnia w szkielecie. Jednak wiele osób jest w stanie zrównoważyć poziom wapnia poprzez staranne rozważenie diety.

Dużo osób przyjmuje suplementy wapnia, mając nadzieję na wzmocnienie swoich kości. Ciało człowieka potrzebuje wapnia do budowy i utrzymania mocnych kości. Ponad 99% wapnia w organizmie jest przechowywane w kościach i zębach. W krwioobiegu służy do wysyłania sygnałów nerwowych, uwalniania hormonów, takich jak insulina, i regulowania kurczliwości mięśni i naczyń krwionośnych. Jeśli wapń nie zostanie dostarczony w zalecanej ilości w diecie, ciało weźmie go ze swojego szkieletu i zębów do użycia gdzie indziej, osłabiając tym samym kości.

Działanie

Mięczaki zwykle budują muszle w trzech warstwach. Najdalszy zespół, periostracum, wywodzi się głównie z białka garbowanego przez chinon, ale także z pewnej ilości chityny, która stanowi jedynie bardzo małą część całkowitego materiału powłoki. Warstwy wewnętrzne są materiałem z węglanu wapnia. Specjalistyczne komórki stanowią tkankę płaszczową tuż pod skorupą, która wytwarza materiał tworzący muszlę. Białkowe periostracum częściowo służy jako strukturalna baza do mineralizacji węglanu wapnia, który przejawia się jako specyficzne krystaliczne znaki lub polimorfy, w tym kalcyt, aragonit. Ze względu na warunki chemiczne współczesnej wody morskiej aragonit wydaje się być formą, w której węglan wapnia wytrąca się w wielu, choć nie we wszystkich, organizmach morskich.

Kategoria

Producent

Postać

Stosowanie

Węglan wapnia jest czasem przepisywany jako suplement dla tych, których dieta nie zawiera wapnia, najbogatszego minerału w organizmie i jednego z jego najważniejszych. Niski poziom wapnia może być szkodliwy dla funkcjonowania organizmu, podobnie jak przy wyczerpywaniu się zasobów wapnia w szkielecie. Jednak wiele osób jest w stanie zrównoważyć poziom wapnia poprzez staranne rozważenie diety.Dużo osób przyjmuje suplementy wapnia, mając nadzieję na wzmocnienie swoich kości. Ciało człowieka potrzebuje wapnia do budowy i utrzymania mocnych kości. Ponad 99% wapnia w organizmie jest przechowywane w kościach i zębach. W krwioobiegu służy do wysyłania sygnałów nerwowych, uwalniania hormonów, takich jak insulina, i regulowania kurczliwości mięśni i naczyń krwionośnych. Jeśli wapń nie zostanie dostarczony w zalecanej ilości w diecie, ciało weźmie go ze swojego szkieletu i zębów do użycia gdzie indziej, osłabiając tym samym kości.

Rejestracja

Dodaj swoją opinię

Pola oznaczone * są wymagane

Brak komentarzy

W celu zadania pytania o produkt prosimy o wysłanie wiadomości e-mail na adres [email protected]. Dziękujemy

Dlaczego my?
why-us-img

Odbiór osobisty w aptece

why-us-img

Profesjonalna obsługa

why-us-img

Szybka wysyłka

why-us-img

Legalnie działająca apteka

why-us-img

Płatność online lub za pobraniem