Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy

Producent Real Pharm
Adres


Pojemność 60szt.
Postać Kapsułki
Dostępność

Spis treści:

Real Pharm Liver Control 60 kapsułek Opis

Real Pharm Liver Control 60 caps to nowoczesna formuła kompleksowo wspierająca pracę wątroby. Firma Real Pharm to znany i renomowany producent najwyższej jakości suplementów diety. Tym razem, specjaliści pracujący dla tego międzynarodowego koncernu postanowili opracować nowatorski preparat wspomagający pracę wątroby w jej najważniejszych funkcjach.

Real Pharm Liver Control 60 caps jest preparatem, w którego skład wchodzą cztery cenne substancje aktywne: Lecytyna sojowa, Ornityna, Cholina oraz ekstrakt z Ostropestu Plamistego, będący źródłem niezwykle ważnej Sylimaryny. Co ważne, w odróżnieniu od wielu innych preparatów tej klasy, Real Pharm Liver Control działa jednocześnie na kilku różnych płaszczyznach, co zapewnia maksymalną efektywność w zakresie poprawy czynności wątroby. Kompozycja czterech składników aktywnych została starannie opracowana w toku badań laboratoryjnych, co dodatkowo zwiększa skuteczność preparatu.

Real Pharm Liver Control stanowi kompleksową odpowiedź na problemy z wątrobą. Dzięki unikalnej kompozycji czterech najwyższej jakości substancji aktywnych, Real Pharm Liver Control działa na trzech najważniejszych dla prawidłowej czynności wątroby płaszczyznach: wspiera procesy regeneracji uszkodzonych komórek wątrobowych, działa detoksykacyjnie oraz usprawnia procesy metabolizmu substancji odżywczych, w tym zwłaszcza tłuszczy.

Real Pharm Liver Control 60 kapsułek Skład

Real Pharm Liver Control 60 caps jest preparatem wspierającym pracę wątroby. Jest to możliwe dzięki obecności aż czterech różnych substancji aktywnych, z których każda wykazuje pozytywne działanie na ten niezwykle ważny narząd.

lecytyna sojowa, ornityna chlorowodorek, dwuwinian choliny, ekstrakt z nasion ostropestu plamistego, woda, żelatyna wieprzowa, barwnik: dwutlenek tytanu, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu.

Dzienna dawka(trzy kapsułki) odpowiada:

1000 mg Lecytyny sojowej

400 mg Ornityny

900 mg Dwuwinianu Choliny

320 mg Sylimaryny

Real Pharm Liver Control 60 kapsułek Wskazania

Real Pharm Liver Control 60 caps jest preparatem wspierającym pracę wątroby. Jest to możliwe dzięki obecności aż czterech różnych substancji aktywnych, z których każda wykazuje pozytywne działanie na ten niezwykle ważny narząd.

Real Pharm Liver Control 60 kapsułek Działanie

Ekstrakt z Ostropestu Plamistego stanowi źródło Sylimaryny, czyli naturalnej substancji działającej ochronnie na komórki wątrobowe oraz przyspieszające naturalne procesy regeneracji wątroby. Sylimaryna wnika do środka komórek wątrobowych, z jednej strony wspierając je w funkcjach samonaprawy, z drugiej zaś tworzy wokół nich swoistą powłokę ochronną, dzięki czemu wątroba jest znacznie mniej podatna na szkodliwe działanie substancji o charakterze hepatotoksycznym, takich jak na przykład alkohol. Oprócz tego, istnieją również opracowania naukowe, które wskazują na fakt, iż regularne przyjmowanie Sylimaryny działa regulująco na poziom złego Cholesterolu we krwi.

Lecytyna sojowa to z kolei przede wszystkim źródło niezwykle ważnych fosfolipidów sojowych. Są to naturalne związki chemiczne, których mechanizm działania w zakresie wątroby jest dość podobny do działania Sylimaryny. Podobnie jak Sylimaryna, również Fosfolipidy Sojowe przyspieszają naturalne procesy regeneracji uszkodzonych komórek wątrobowych a także tworzą wokół nich powłokę ochronną. To właśnie z tego powodu, w języku potocznym(zwłaszcza wśród sportowców i kulturystów), zarówno preparaty na bazie Sylimaryny jak i Fosfolipidów Sojowych są nazywane „osłoną na wątrobę”.

Dzięki obecności w składzie zarówno Sylimaryny w postaci wyciągu z Ostropestu Plamistego, jak i Fosfolipidów Sojowych, których źródło stanowi Lecytyna, ochronne i regenerujące działanie preparatu Real Pharm Liver Control przynosi znacznie lepsze rezultaty, niż w przypadku suplementów zawierających tylko jeden z tych dwóch składników.

Kolejnym ze składników preparatu Real Pharm Liver Control jest Cholina. Co niezwykle ważne, Cholina wykazuje pozytywne działanie nie tylko na czynność wątroby, ale także między innymi na prawidłową pracę ośrodkowego układu nerwowego. To właśnie z tego powodu przyjmowanie Choliny jest zalecane zwłaszcza kobietom w ciąży. Oprócz tego, Cholina przyspiesza i usprawnia procesy metaboliczne. Dzięki temu z jednej strony redukuje odkładanie się tkanki tłuszczowej w organach ludzkiego ciała, z drugiej zaś wyraźnie odciąża zwłaszcza wątrobę, dla której nadmiar tłuszczu jest szczególnie niebezpieczny(może on prowadzić między innymi do stłuszczenia wątroby). Cholina działa również obniżająco na poziom złego Cholesterolu we krwi, a jednocześnie zwiększa poziom dobrego Cholesterolu.

Z kolei Ornityna, czyli czwarta substancja aktywna wchodząca w skład preparatu Real Pharm Liver Control 60 caps, działa przede wszystkim na zasadzie usuwania z organizmu niezwykle szkodliwego Amoniaku, tym samym znacząco odciążając układ wydalniczy ludzkiego organizmu. Oprócz silnego działania detoksykacyjnego w obszarze wątroby, Ornityna działa również detoksykacyjnie na ludzki mózg(istnieją liczne badania potwierdzające tę właściwość Ornityny). Ornityna przyspiesza także procesy regeneracji komórek wątrobowych, a oprócz tego wspiera metabolizm tłuszczów, protein oraz węglowodanów.

Real Pharm Liver Control 60 kapsułek Dawkowanie

Zaleca się przyjmować trzy kapsułki preparatu Real Pharm Liver Control dziennie w dawkach podzielonych. Kapsułkę należy połknąć(bez rozgryzania) a następnie popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej dawki preparatu. Opakowanie 60 kapsułek zawiera 20 zalecanych do spożycia dziennych dawek preparatu.

Kategoria

Bez recepty

Producent

Postać

Stosowanie

Real Pharm Liver Control 60 caps jest preparatem wspierającym pracę wątroby. Jest to możliwe dzięki obecności aż czterech różnych substancji aktywnych, z których każda wykazuje pozytywne działanie na ten niezwykle ważny narząd.

Brak opini o produkcie

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.