Plastry uniwersalne Wrażliwa Skóra 24 sztuki 18742

cena
6,33 zł
Ilość:
Producent 3M Poland
Pojemność 24 szt
Postać leku Plaster
Dostępna ilość
66% Complete

Wskazania

Zestaw miękkich i delikatnych plastrów opatrunkowych.

Działanie

Przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać), zabezpieczają przed zanieczyszczeniem i brudem, do opatrywania drobnych ran i skaleczeń, zestaw zawiera 24 szt. plastrów w 4 rozmiarach: 6 szt. 72 x 25 mm, 10 szt. 72 x 19 mm, 4 szt. 57 x 16 mm, 4 szt. 38 x 10 mm.

Opinie o Plastry uniwersalne Wrażliwa Skóra 24 sztuki 18742

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili Plastry uniwersalne Wrażliwa Skóra 24 sztuki 18742 kupili także:

Stoperan 2mg 18 kapsułek

Stoperan jest  to lek wskazanym w przypadku pierwszych lub nasilonych objawów biegunki. Działa przeciwbiegunkowo oraz zapobiega negatywnym skutkom występowania biegunki: osłabienie, odwodnienie.

Stoperan to lek o wysokim poziomie bezpieczeństwa i skuteczności. Jego działanie odczuwalne jest już w ciągu godziny po podaniu, a mimo tak szybkiego działania nie podrażnia śluzówki przewodu pokarmowego i jest łagodny dla żołądka. Lek może być stosowany u dorosłych, dzieci od 6. roku życia i osób w podeszłym wieku. 

Stoperan łagodzi objawy biegunki różnego pochodzenia. Jest skuteczny zarówno w przypadku biegunek w alergiach pokarmowych, nietolerancji laktozy i glutenu, w biegunce stresowej, wywołanej zespołem jelita drażliwego jak i w biegunce towarzyszącej cukrzycy. 

Bestsellery

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.