Plastry uniwersalne Wrażliwa Skóra 24 sztuki 18742

Nowa cena
cena
6,44 zł
Ilość:
Producent 3M Poland
Pojemność 24 szt
Postać leku Plaster
Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Zestaw miękkich i delikatnych plastrów opatrunkowych.

Działanie

Przepuszczalne dla pary wodnej i powietrza (pozwalają skórze oddychać), zabezpieczają przed zanieczyszczeniem i brudem, do opatrywania drobnych ran i skaleczeń, zestaw zawiera 24 szt. plastrów w 4 rozmiarach: 6 szt. 72 x 25 mm, 10 szt. 72 x 19 mm, 4 szt. 57 x 16 mm, 4 szt. 38 x 10 mm.

Plastry uniwersalne Wrażliwa Skóra 24 sztuki 18742

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Produkty podobne

Klienci, którzy kupili ten produkt Plastry uniwersalne Wrażliwa Skóra 24 sztuki 18742 kupili także:

Essentiale forte 50 kapsułek

ESSENTIALE FORTE jest lekiem roślinnym na bazie nasion sojowych stosowanym w dolegliwościach i chorobach wątroby. 

Podawany w przypadkach braku apetytu, konieczności zneutralizowania substancji toksycznych (tj. alkoholu, leków) bądź w przebiegu zapalenia wątroby. 

Fosfolipidy zawarte w leku zmniejszają uczucie ucisku w prawym nadbrzuszu, którego podłożem jest uszkodzenie wątroby spowodowane nieprawidłową dietą. Wspomagają szybszą regenerację uszkodzonych komórek wątrobowych uzupełniając ubytki powstałe na skutek procesów chorobowych i hamując procesy włóknienia w wątrobie. Ponadto wraz z kwasami żółciowymi fosfolipidy biorą udział w trawieniu tłuszczów i wchłanianiu się rozpuszczonych w nich witamin.  

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.