Pharmaceris R Puri-Rosalgin żel fizjologiczny kojący do mycia twarzy 190 ml

Producent Pharmaceris
Pojemność 190 ml
Postać leku Żel

Dostępna ilość
33% Complete

Wskazania

Fizjologiczny żel przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry wrażliwej, alergicznej, z trądzikiem różowatym, ze skłonnością do zaczerwienień, trwałego oraz napadowego rumienia i zmian grudkowo-krostkowych. Delikatny również dla wrażliwej skóry okolic oczu. Zastępuje tradycyjne mydło. Odpowiedni dla skóry w każdym wieku.

Działanie

Żel oparty na wyjątkowo łagodnej bazie myjącej nie zawierającej mydła, zachowuje równowagę fizjologiczną skóry nie naruszając naturalnej bariery ochronnej naskórka. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia i zmywa makijaż nie podrażniając i nie wysuszając skóry. Alantoina oraz D-pantenol zmniejszają skłonność do reakcji zapalnych, łagodzą podrażnienia i zaczerwienienia. Wosk z mango o właściwościach odżywczych i nawilżających eliminuje uczucie suchości i zapobiega uczuciu nadmiernego napięcia naskórka. Preparat o wysokiej tolerancji.

Dawkowanie

Niewielką ilość żelu wydozować na dłoń i umyć twarz. Następnie spłukać wodą. Zastosować odpowiedni krem kojący z serii Pharmaceris R. Stosować codziennie rano i wieczorem.

Pharmaceris R Puri-Rosalgin żel fizjologiczny kojący do mycia twarzy 190 ml

Aby dodawać komentarze - należy się zalogować

Skontaktuj się z nami!

Klienci, którzy kupili ten produkt Pharmaceris R Puri-Rosalgin żel fizjologiczny kojący do mycia twarzy 190 ml kupili także:

© 2016 wapteka.pl Wszystkie prawa zastrzeżone