Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 1

Producent Hasco
Adres


Pojemność 150 g
Postać Syrop
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco Skład

Sirupus 120 mg/5 ml, Paracetamolum 1,94 g, Vehiculum ad 100,00 g

Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco Wskazania

Polecana w stanach gorączkowych. Również w bólach związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bólach głowy.

Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco Działanie

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.

Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco Dawkowanie

Doustnie. Niemowlęta powyżej 3 m.ż. i dzieci: jednorazowo 10-15 mg/kg m.c.; dawkę można powtórzyć po 4 h; maksymalnie do 4 dawek na dobę. U dzieci poniżej 2 r.ż. leczenie powinno być zlecone przez lekarza. Jeśli po 3 dniach leczenia utrzymuje się gorączka należy zasięgnąć porady lekarza.

Paracetamol zawiesina smak truskawkowy 150 g Hasco Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa. Nie stosować u niemowląt poniżej 3 miesiąca życia.

Kategoria

Zdrowie dziecka

Producent

Postać

Stosowanie

Polecana w stanach gorączkowych. Również w bólach związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bólach głowy.

Działanie

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Stany gorączkowe. Bóle związane z wyrzynaniem się zębów, reakcją organizmu na szczepionkę, bóle głowy.

Kluczowy składnik

paracetamol

Rejestracja

lek

Karolina
Paracetamol hasco podaję dzieciom od lat. Zaufany lek, który nigdy nas nie zawiódł. Smaczny, dzieci nie stawiają oporu przy podawaniu ;) działa na stany gorączkowe i bóle różnego pochodzenia. Pomocny w trakcie bolesnego ząbkowania. Dawkowanie zależy od wieku ale tu pomocna będzie ulotka Dla mniejszych dzieci dostępne są również paracetamol hasco czopki, które również polecam. Niska cena w porównaniu z konkurencją a działanie takie samo.

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.