Koszyk
0
Suma:
0,00
Do darmowej dostawy brakuje Ci 278.00 zł
Najpopularniejsze frazy
Polecane produkty
Brak produktów dla wpisanej frazy
Opinie: 3

Producent Hasco
Adres


Pojemność 150 g
Postać Syrop
Dostępność
Produkt leczniczy
Produkt leczniczy

Spis treści:

Paracetamol zawiesina smak pomarańczowy 150 g Hasco Skład

5 ml zawiesiny zawiera 120 mg paracetamolu (paracetamolum).

Paracetamol zawiesina smak pomarańczowy 150 g Hasco Wskazania

Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy).

 

U niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg): leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Paracetamol zawiesina smak pomarańczowy 150 g Hasco Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu leczniczego, ciężka niewydolność wątroby lub wirusowe zapalenie wątroby, ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa.

Kategoria

Zdrowie dziecka

Producent

Postać

Stosowanie

Gorączka i bóle różnego pochodzenia (np. po zabiegach chirurgicznych, bóle związane z wyrzynaniem się zębów, bóle głowy o łagodnym lub umiarkowanym nasileniu), dolegliwości towarzyszące reakcji organizmu na szczepionkę (ból, gorączka, odczyn miejscowy).   U niemowląt od 0 do 3 miesiąca życia (o masie ciała do 4 kg): leczenie objawowe gorączki trwającej nie dłużej niż 3 dni oraz bólu o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

Kluczowy składnik

paracetamol

Rejestracja

lek

Anna
bardzo dobry lek przeciwgorączkowy dla dzieci

Beata
.....

Magda
Gdy mojemu młodszemu synkowi wychodziły ząbki podawawałam mu paracetamol hasco w zawiesinie albo paracetamol hasco czopki. Preparaty te nie tylko łagodzą ból różnego pochodzenia, ale również obniżają gorączkę. Dawkowanie leku paracetamol hasco zależy przede wszystkim od wieku i wagi dziecka. Polecam!

Dodaj swoją opinię


* - Pola obowiązkowe

Ostatnio oglądane

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.